Wygrana w wyjazdowym meczu GOSRiT 2009

16 października GOSRiT Luzino rozegrał mecz z sąsiadem zza miedzy AP Cassubian.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po dobrym prostopadłym podaniu wyszli na prowadzenie. Jednak po kilku minutach wyrównującą bramkę zdobył Adam Plichta. Jednak gospodarze po chwili zdobyli drugą bramkę dzięki czemu wyszli na prowadzenie.

Podopieczni trenerów Radeckiego i Kożyczkowskiego nie składali jednak broni. Odważnie atakowali i co chwilę próbowali zagrozić bramce AP Cassubian. Po bardzo ładnej indywidualnej akcji Dawid Odwrot dośrodkował w pole karne gdzie piłkę do bramki skierował Szymon Kendziora. Przed przerwą GOSRiT Luzino wyszedł na prowadzenie za sprawą pięknej bramki Mateusza Kielińskiego, który zebrał „drugą” piłkę i umieścił piłkę w samym okienku bramki gospodarzy.

Po przerwie GOSRiT przejął kontrolę nad meczem. Przez długie chwile, zespół potrafił utrzymać się przy piłce nie pozwalając rywalom na wyprowadzenie ataków. Gospodarze bardzo dobrze się bronili, co utrudniało możliwość podwyższenia prowadzenia. W takich warunkach bardzo dobrze spisał się najmłodszy nasz zawodnik. Mikołaj Pestilens po bardzo ładnej, indywidualnej akcji gdzie poradził sobie z kilkoma rywalami, precyzyjnym uderzeniem na dalszy słupek ustali wynik meczu na cztery do dwóch dla GOSRiTu.

 

Skład:

Joryn, Block, Dybowski, Browarczyk, Krefta, Grubba, Bacławski, Kleba, Plichta, Półtorak, Kendziora, Sioja, Odwrot, Kieliński, Bullmann, Janca, Białobrzeski, Pestilens