Agata Zakrzewska i Adam Dosz triumfowali w 2. Grand Prix Polski tenisistów stołowych w Zawierciu

W zawodach wystąpiły tenisistki GOSRiT LUZINO, Magda i Katarzyna Płotka.

Mimo że nie udało się uzyskać awansu do turnieju głównego, to w eliminacjach luzinianki  stoczyły zacięte i wyrównane pojedynki.

W swym pierwszym meczu Magda, przegrała 3:2 z Ewą Kołodziej (Chrobry Międzyzdroje), mimo prowadzenia w piątym secie 7:2 i 9:5 musiała pogodzić się z porażką.

W następnym meczu pokonała 3:0 będąca w kadrze Polski juniorek Julię Jackowską (Dojlidy Białystok)

W decydującym meczu o wyjściu z grupy, po zaciętym meczu uległa również, będącej w kadrze Polski juniorek Aleksandrze Jarkowskiej (KU AZS PWSiP Łomża) 3:2. W piątym secie tego pojedynku, przy stanie 9:9 i podaniu Magdy, jej rywalka przy odbiorze serwisu zagrała w krawędź stółu tzw.,,świnkę”. W następnej akcji Magda zaryzykowała bekhendowym atakiem znad stołu, przestrzelając piłeczkę o milimetry, przegrywając decydującego seta 11:9.

Kasia zanotowała jedno zwycięstwo 3:1 oraz dwie porażki po 3:1

Był to bardzo dobry i pożyteczny sprawdzian formy naszych tenisistek stołowych, przed ostatnim meczem l ligi kobiet, w której nasza drużyna jest liderem tabeli.