Bielik Gdynia zwycięzcą drużynowego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Luzino

W niedziele 15 kwietnia 2018r. na hali widowiskowo-sportowej w Luzinie został rozegrany Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Luzino p. Jarosława Wejera.

W zawodach wystąpiło blisko czterdziestu zawodników i zawodniczek (12 zespołów). Po blisko pięciogodzinnej rywalizacji, stojącej na bardzo wysokim poziomie sportowym, najlepszym zespołem okazała się drużyna Bielik-Pralnia Gdynia. Gdynianie występujący w składzie A.Dudzicz, B.Czerwiński, i M.Wołowiecki pokonali w finale 3:0 zespół Chojnice l – M.Briegier, P. Mojka i T. Buczkowski.

W meczu o trzecie miejsce GOSRiT ll Luzino – M.Płotka, K.Płotka, A.Dosz pokonali po zaciętym pojedynku 3:2 Erni Team Gdańsk – E.Gardynik, R.Wasilewski, P.Wiśniewski.

Po zakończonym turnieju trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i bony na zakup sprzętu sportowego, ufundowane przez Jarosława Wejera – Wójta Gminy Luzino.

Organizatorem i sędzią głównym zawodów był Waldemar Płotka.