Cenne trzy punkty na zakończenie rundy

W sobotę 21 listopada podopieczne trenerów Sylwestra Piątek i Adama Olejniczak wybrały się do Białych Błot ( woj. kujawsko-pomorskie) na mecz z miejscową Spójnia Women Białe Błota
Pierwszą część meczu lepiej rozpoczęły zawodniczki GOSRiT, które z minuty na minutę stwarzały sobie dogodne sytuację, ale strzały Karoliny Drewa, Julii Bargańskiej czy też Eweliny Barra mijały bramkę gospodyń. Kiedy wszyscy myśleli, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem Karolina Drewa prostopadłym podaniem uruchomiła Julie Bargańską, która strzeliła bramkę na 1:0 i w tym momencie sędzia kończy pierwsza połowę.
Druga część spotkania ponownie lepiej zaczęły zawodniczki gości, które już w 46′ podwyższyły wynik na 2:0 a na listę strzelców wpisała się Julia Hebel. Dziesięć minut później i kolejna bramka Julii Bargańskiej i na tablicy wyników mamy 3:0. Po tej bramce zawodniczki Spójni zaczęły atakować bramkę gości ale defensywa przyjezdnych nie dopuszczała do stworzenia im dogodnych sytuacji. W 70 minucie świetne prostopadle podanie do Karoliny Drewa i mamy 4:0. Siedem minut później przepiękna akcja zawodniczek GOSRiT a swoją pierwszą bramkę w sezonie 2019/2020 strzela Milena Fajter, nie minęły dwie minuty a na listę strzelców ponownie wpisuje się Julia Bargańska i mamy 6:0. Ostatnia minuta mecz, w pole karne wbiega Oliwia Falk i dogrywa futbolówkę Julia Bargańskiej, która ustala wynik na 7:0.
Po tym zwycięstwie nasz zespół awansował na VI pozycje w Ligowej tabeli.
Z tej strony chcielibyśmy bardzo podziękować drużynie Spójni za grę FairPlay oraz za przełożenie spotkania z pierwszej kolejki. Do zobaczenia na wiosnę.
7:0 89′ Julia Bargańska
Skład: Nikola Kankowska, Patrycja Beyrowska, Paulina Mach, Ewelina Barra, Julia Fajter, Julia Hebel, Nikola Małoszycka, Milena Fajter, Oliwa Falk, Karolina Drewa, Julia Bargańska, Maria Lińska
Sponsorami zespołu są:

PKS Gdynia, Gmina Luzino, PUH El Professional Mariusz Maszota, Restauracja Luzińska, San-Tech Skład Materiałów Budowlanych, Wykończeniowych i Sanitarnych, Stajnia Barłomino, Doko, Trak-Roman Stenka, Auto Falkowski , Luzino
Tym meczem zakończyła się runda jesienna na trawie, ale zawodniczki GOSRiT po tygodniowej przerwie, rozpoczną zmagania w II Lidze Futsalu. Pierwszy mecz odbędzie się 5/6 grudnia, wtedy na własnej hali podejmiemy GKS Żukowo