Derby w drugiej kolejce LLH GL

O nietypowej porze, bo w sobotę o godz. 15:00 rozpoczną się zmagania w ramach drugiej kolejki Luzińskiej Ligi Halowej GL organizowanej przez Adama Olejniczak i Wojciecha Krasuckiego.
W pierwszym spotkaniu GOSRiT JA zmierzy się z Chopiną Wejherowo. Obie ekipy przegrały swoje mecze w pierwszej kojce,więc zapowiada się walka o każdy metr boiska. W kolejnym spotkaniu zagrają KS Kaszuby z Barką Łebno. To spotkanie zwycięzców ubiegłego tygodnia. Dalej Photo Nasa osłabiona brakiem kontuzjowanego Dominika Owczarzaka zmierzy się z Sołecką Barłomino. Na koniec w derbowym pojedynku  4 Pory Roku zagrają z Tiger Gym Wejherowo.
 
Warto wspomnieć, że tegoroczne rozgrywki są sponsorowane przez Gminę Luzino, GOSRiT Luzino, KTS-K Luzino, Sklep Sportowy Graczyk Luba  (sponsor tytularny ligi, mieszczący się w Galerii  Luzino), Zakład Fryzjerski Aleksandra Angel z Luzina, Restauracja Strefa, Akademia Piłkarska Karol Piątek, PhotoNasa, dietetyk Konrad Zieliński, masażysta i rehabilitant Artur Semak.
Za najładniejszą bramkę kolejki uznano trafienie Marcina Heninga z KTS-K GOSRiT Luzino (nagrody zostaną wręczone na oficjalnym zakończeniu ligi).
 
 2 KOLEJKA – 9.12.2017
15:00  GOSRiT  JA – Chopina 
15:50  KS Kaszuby – Barka Łebno
16:40  PhotoNasa – Sołecka Barłomino
17:30  4 Pory roku – Tiger Gym
20:00  Wikęd Luzino – KTS-K GOSRiT (przełożony 19.12 )
terminarz, tabela, strzelcy – www.sklepgl.pl