GOSRiT 2006 Luzino powalczy w Lotos Junior Cup

W niedziele 24 czerwca 2018 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Malborku startuje turniej piłkarski LOTOS Junior Cup. Tegoroczne rozgrywki to już 6. edycja sportowych zmagań młodych piłkarzy. Zawody są jednocześnie podsumowaniem kolejnego sezonu działalności programu.

O zwycięstwo w  turnieju LOTOS Junior Cup zawalczy 15 drużyn, które trenują w ośrodkach „Piłkarskiej Przyszłości z LOTOSEM” . GOSRiT 2006 Luzino, trenowany przez Karola Piątka powalczy tam o zwycięstwo w tym prestiżowym turnieju z U2 Bytów, Chojniczanka Chojnice, Concordia Elbląg, Cartusia Kartuzy, Jaguar Gdańsk,  Pomezania Malbork, Żuławy Nowy Dwór Gdański , Gryf Słupsk , KP  Starogard Gdański, Radunia Stężyca i Jantar Ustka. W tym roku, pierwszy raz zaprezentują się też zawodnicy z Białegostoku, gdzie miesiąc temu otwarto ośrodek treningowy – ­drugi po Elblągu zlokalizowany poza województwem pomorskim.

Życzymy powodzenia   naszej drużynie i powtórzenia wyniku z 2016 roku, kiedy to drużyna GOSRiT 2004 Luzino, prowadzona przez trenera Tomasza Joryna wygrała tą imprezę.