GOSRiT el professional Luzino 2005 remisuję z Arką Gdynia

1 Wojewódzka Liga JC2. Arka Gdynia – GOSRiT el professional Luzino 1:1

W niedzielę 10 marca w Gdyni na obiektach Arki odbył się mecz pomiędzy drużynami z ligi wojewódzkiej rocznika 2005 Arka Gdynia – GOSRiT elprofessional Luzino. Mecz był bardzo wyrównany, podopieczni trenera Karola Piątka już w pierwszych minutach mieli okazje na objęcie prowadzenia ,niestety nie udało im się pokonać w pierwszej połowie bramkarza gospodarzy. Po zmianie stron wystarczyło kilka minut drugiej połowy i piłkę do siatki po bardzo dobrej akcji skierował Oskar Buczak, który po krótkiej przygodzie w Gryfie Wejherowo wrócił do Luzina. GOSRiT miał jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku lecz tego dnia piłka nie chciała wpaść już do siatki. Na kwadrans przed końcem meczu drużyna Arki wyrównuje wynik. Mecz zakończył się wynikiem 1-1. Chłopcy z Luzina pokazali się z bardzo dobrej strony grając solidnie w obronie i kreując swoje sytuacje w ataku.

Info: Magda Kołacz