GOSRiT Luzino 2005/06 po obozie w Białym Borze

W dniach 28.07-3.08  drużyny Karola Piątka i Pawła Buzały przebywały razem na obozie w Białym Borze. W upalnych warunkach chłopcy przepracowali 6 dni, w których rozegrali łącznie 6 sparingów.

Pierwszy sparing był grą wewnętrzną, która stała na bardzo wysokim poziomie. Zarówno chłopcy z rocznika 2006 i 2005 zaprezentowali dobry poziom sportowy, a trenerzy mogli przetestować różne warianty taktyczne.  Następnie GOSRiT 2005 zmierzył się z Gryfem Wejherowo 2005 i Jantarem Ustka 2005. W obu meczach wygraliśmy, a nasza gra cieszyła oko co było najważniejsze.  GOSRiT 2006 również zmierzył się z Gryfem i to dwukrotnie. Pierwszy mecz wygrany i to widowiskowym stylu, w drugim lepsi okazali się starsi koledzy z Wejherowa.

Cieszy postawa chłopców nie tylko w sparingach, ale także w treningach. Nasi zawodnicy pokazali zaangażowanie i mimo upalnej aury pracowali jak mrówki.  Na koniec obozu wybraliśmy się nad pobliskie jezioro, by nad ogniskiem wspólnie podsumować nasze zgrupowanie. Warto wspomnieć również o samej  drodze powrotnej z ogniska do ośrodka, gdzie zapewne został pobity rekord decybeli w śpiewach gosrit’owskich piosenek, nie zabrakło oczywiście hymnu drużyny 😉

Warunki mieliśmy bardzo dobre i z pewnością miło będziemy wspominać Biały Bór. Obóz minął nam błyskawicznie, jesteśmy pozytywnie zmęczeni  i już nie możemy się doczekać nowego sezonu! Do drużyny dołączyło sporo nowych twarzy, którzy postanowili spróbować sił  w luzińskim zespole. Dołączył również trener Maksym Graczyk, który będzie pełnił rolę asystenta GOSRiT’u 2005.

Dziękujemy za doping rodzicom i za nieustanną wiarę w  trenerów, a przede wszystkim w chłopców, którzy  mogli w komplecie przepracować obóz.