GOSRiT Luzino 2008 na trój-sparingu w Przechlewie

W minioną sobotę 20 czerwca podopieczni Maksyma Graczyk z rocznika 2008 udali się do Przechlewa, aby rozegrać trójmecz z drużynami Junior Football Academy oraz Tucholanka Arko Tuchola. Nasza drużyna miała okazję sprawdzić się na tle drużyn prezentujących dobry poziom, ze szczebla ligi wojewódzkiej. Mecze zaplanowane były po 50 minut (2×25 minut), co dawało w sumie 100 minut spędzonych na boisku.

W pierwszym spotkaniu GOSRiT zagrał z JFA Przechlewo, w którym zobaczyliśmy wiele świetnych akcji, ale dobrze dysponowana obrona obu zespołów sprawiła, że mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Po tym spotkaniu po 20 minutowej przerwie GOSRiT zmierzył się od razu z Tucholanką. O ile początek meczu był jeszcze wyrównany to w drugiej połowie dawało już o sobie znać zmęczenie, co bezwzględnie wykorzystała dobrze dysponowana drużyna z Tucholi i zasłużenie wygrała wysoko.

Mimo remisu i porażki, drużyna z Luzina pozostawiła po sobie dobre wrażenie, stworzyła wiele składnych akcji i do momentu zmęczenia bardzo dobrze spisywała się w obronie. Wyjazd był udany, a dodatkowym walorem był wspólny obiad w rodzinnym gronie pod Zamkiem Krzyżackim w Bytowie.

Dziękujemy za zaproszenie trenerowi Jarosław Sylwia Pietrzykowski i życzymy powodzenia w lidze wojewódzkiej.

AP JFA Przechlewo – GOSRiT Luzino 0-0 (0-0)

GOSRiT Luzino – Tucholanka ARKO Tuchola 2-8 (1-3)

Tucholanka ARKO Tuchola – AP JFA Przechlewo 2-1 (0-1)

kadra GOSRIT 2008 Luzino: Konrad Krzebietke, Marek Magulski, Kacper Czernowałów, Kacper Małaszycki, Dominik Grubba, Mikołaj Pobłocki-Oczk, Rafał Bistram, Franciszek Bistram, Paweł Gajewski, Wojciech Kujawski, Aleksander Ruszkowski, Mateusz Kieliński, Korneliusz Szotrowski, Cezary Rhode, Kuba Bacławski – Trenerzy Maksym Graczyk, asystent Klaudiusz Kupc