GOSRIT LUZINO 2009 rozpoczął treningi

Od początku stycznia GOSRiT Luzino 2009 ma nowego trenera i z nową mocą przystąpili do wytężonej pracy. Pierwszym testem drużyny Pawła Radeckiego był turniej finałowy Gryffin Cup rozgrywany w Trąbkach Wielkich. Mimo dobrej postawy nasza drużyna nie zdołała awansować do fazy pucharowej.

W okresie ferii zimowych odbył się obóz dochodzeniowy, który zorganizowany był na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1. Warto podkreślić, że niemal cała drużyna była obecna i bardzo wytrwale trenowała. W ramach obozu młodzi zawodnicy mieli okazję nie tylko podnieść swoje umiejętności piłkarskie ale również spróbować swoich sił w walkach Koluch Style, które poprowadził Rafał Freitag.

Dobrym podsumowaniem obozu był udział w turnieju Cassubian Cup, który rozegrany został w Bolszewie. Dobra postawa drużyny poparta była równie dobrymi wynikami i zajęciem ostatecznie pierwszego miejsca w turnieju. Warto podkreślić, że indywidualnie wyróżniony został Bartek Joryn, który otrzymał nagrodę najlepszego bramkarza.