GOSRiT Luzino seniorki drugie na Ogólnopolskim Turnieju w Sianowie

W dniu 17 sierpnia br, drugoligowy zawodniczki GOSRiT Luzino, pojechały do Sianowa woj Zachodnio-Pomorskie na XXI Ogólnopolski Turniej im. Anny Bocian.

 

Po oficjalnym otwarciu turnieju podopieczne trenerów Sylwestra Piątek i Adama Olejniczak zaczęły mecze grupowe.

 

W pierwszym meczu spotkaliśmy się z drużyną Junior Gryfino, które zwyciężamy 4:0 ( bramki Oliwia Werra i 3x Magda Lińska), w drugim spotkaniu grupowym mierzymy się z Kotwica Kołobrzeg, który wygrywamy aż 8:0 ( bramki Magda Lińska 2, Oliwia Werra 2, Oliwia Falk 2, Ewelina Barra i Zosia Okoń), trzeci mecz grupowy i na przeciw naszej drużyny staje UKS Olimpijczyk Drawsko, które ponownie pokonujemy 4:0 ( bramki Magda Lińska 4). W ostatnim meczu grupowym spotykamy się MKS Lew Lębork, ten mecz był o pierwsze miejsce w grupie B, które wygrywamy 2:0 ( bramki Magda Lińska i Oliwia Werra).

 

Z 12 punktami w bramkach 18-0 wychodzimy z grupy i meldujemy się w półfinale w którym spotykamy się z Stal Jezierzyce spotkanie kończy się remisem 0-0 A w rzutach karnych lepsze okazały się zawodniczki z Luzina i tym samym gramy w wielkim finale z gospodarzem Turnieju Victoria Sianów, w którym ostatecznie przegrywamy 1-2 i zajmujemy drugie miejsce.

 

Niestety nie odbyło się bez złych wiadomości, w drugim spotkaniu przeciwko Kotwicy Kołobrzeg- Magda Grudzińska źle stanęła i nie obyło się bez przyjazdu karetki, która zabrała ją do szpitala ( diagnoza zerwane więzadła poboczne ) życzymy Magdzie jak najszybszego powrotu do zdrowia.

 

Po całej fazie rozgrywek nastąpiła oficjalne zakończenie a najlepsza zawodniczka Turnieju została Magda Lińska, ktorej serdecznie gratulujemy.

 

Sklad GOSRiT Luzino: Nikola Kankowska, Maria Lińska, Oliwia Falk, Zosia Okoń, Ewelina Barra, Magda Lińska, Oliwia Werra, Paulina Mach, Nikola Małoszycka, Patrycja Beyrowska, Magda Grudzińska. Trenerzy Sylwester Piątek i Adam Olejniczak

 

Z tej strony chcielibyśmy również podziękować firmie PKS za dofinansowanie wyjazdu.

 

Sponsorzy II Ligowych zawodniczek: PKS Gdynia S.A., Luzińska Restauracja, Elprofessional, San-Tech, Doko, Trak Barłomino, Gmina Luzino,

 

Info: Adam Olejniczak