Historyczny awans tenisistek stołowych. GOSRiT Luzino w 1 lidze!!!

Nie lada sukces osiągnęły tenisistki stołowe GOSRiT Luzino. Podopieczne Waldemara Płotki po wygraniu rozgrywek międzywojewódzkiej II ligi, zagrały w barażach o awans do centralnej 1 Ligi z Luvena Luboń. W nich Luzinianki okazały się minimalnie słabsze, przegrywając w dwu meczu: 5:5 i 4:6. Ostatecznie jednak wobec wycofania się z rozgrywek MKS Jedynka Łódź, Polski Związek Tenisa Stołowego zdecydował, że ich miejsce w tych prestiżowych rozgrywkach zajmą zawodniczki z Luzina.

GOSRiT Luzino zmierzy się z nich z klubami, które mają wieloletnią tradycje w tej olimpijskiej dyscyplinie sportowej. Nasza drużyna rywalizować będzie z : Galaxy Białystok, Chrobry Międzyzdroje, Luvenia Luboń, LUKS Chełmno, Dojlidy Białystok, Noteć Inowrocław, AZS PWSiP Łomża, Dwójka Rawa Mazowiecka, GLKS Nadarzyn.

Jest to historyczny sukces naszego klubu, który niestety wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Ciesząc się z tego sukcesu szukamy również sponsorów, którzy pomogliby pokazać się naszym zawodniczkom na arenie ogólnopolskiej.

Warto dodać, że nasz klub jest teraz drugą siłą na Pomorzu.