II Liga Kobiet Futsalu. Remis z KKS Hanza Elbląg

W niedzielne popołudnie, kibice zgromadzeniu przed telewizorem mogli obejrzeć bardzo emocjonujące spotkanie, które odbyło się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie, w którym miejscowy zespół mierzył się z KKP Hanza Elbląg w ramach rozgrywek II ligi kobiet w Futsalu.
Pierwsza połowę spotkanie lepiej zaczęli gospodynie które po dwóch bramkach Karoliny Drewa wyszły na prowadzenie. Dwie stracone bramki przez Hanze napędziły ten zespół i szybko odrobiły stratę.
Druga połowa to akcje z obu stron ale to drużyna gości pierwsza wyszła na prowadzenie. Na dziesięć minut przed końcem przepiękny strzał Karoliny Drewa i mamy ponownie remis. Po tej bramce to ataki z obu stron, ale bliżej strzelenia zwycięskiej bramki były podopieczne trenerów Sylwestra Piątka i Adama Olejniczak, które na 10 sekund przed końcem doszły do sytuacji 2×1 z bramkarką gości, która w tej sytuacji zachowała zimną krew i uratowała remis dla Elbląga.
Skład: Nikola Kankowska, Milena Fajter, Oliwia Falk, Karolina Drewa, Julia Barańska, Milena Milewska, Julia Hebel, Julia Fajter, Paulina Mach, Maria Lińska, Anna Giec