IV liga: Wikęd Luzino lepszy od Powiśla

Niedzielny mecz z Powiśle Dzierzgoń zespół Wikędu rozpoczął odważnie i ofensywnnie, jednak z prób atakowania bramki gości niewiele wynikało – jedynym zagrożeniem były strzały z dystansu oraz stałe fragmenty gry. Po jednym z nich, rzucie różnym Adriana Petka, najlepiej w polu karnym zachował się Przemysław Kostuch strzelając w 45. minucie, tuż przed przerwą, swoją trzecią bramkę w sezonie.
Drugą połowę meczu gospodarze rozpoczęli z aż trzema zmianami, co nieco podkręciło tempo gry i dało efekt bramkowy: Patryk Regulski po akcji indywidualnej i asyście Jerzego Zaworskiego trafił w 66. minucie w swojej pierwszej akcji po wejściu na boisko, a dziesięć minut później akcję zespołową i podanie Łukasza Murakowskiego wykorzystał w zamieszaniu w polu bramkowym Zaworski, dopisując gola do wcześniejszej asysty.
Zdobywamy kolejne trzy punkty i w środę, 7 września, odrabiamy zaległości: na boisku w Kolbudach o 16:00 zagramy z GKS Kowale. Relacja z tego meczu oczywiście na naszym profilu Wikęd Luzino.
Skład: Pawłowski – Maszota, Kostuch ⚽, Wilczyński – Mienik (65. Regulski ⚽), Petk 🅰️🟨– Damps (46. Styn), Skurat (46. Krefft), Górniak (46. Borski) – Opłatkowski (68. Murakowski 🅰️), Zaworski ⚽🅰️ oraz Kichman i Dąbrowski