Jaguar Gdańsk – Wikęd Luzino 1:1

Ciężko wywalczony punkt zainkasowali podopieczni trenera Radeckiego, którzy w ramach 4 kolejki „Czwartej Ligi” zremisowali w Gdańsku z Jaguarem 1:1.

W pierwszej połowie to lepiej radzili sobie goście, którzy za sprawą gola zdobytego z najbliższej odległości przez Krystiana Opłatkowskiego, wyszli na prowadzenie.

W drugiej części meczu zdecydowanie lepiej radzili sobie zawodnicy Jaguara, czego efektem był gol wyrównujący zdobyty w 53 minucie przez Roberta Zbrzyznego. W końcówce meczu to gospodarze bliżsi byli zdobycia kolejnej bramki, ale znakomicie radził sobie bramkarz z Luzina, Dominik Składowski i mecz zakończył się podziałem punktów.

Kolejny mecz na własnym stadionie Wikę zagra już w najbliższa sobotę 25.08.18 o godz. 11.00. Naszym przeciwnikiem będzie spadkowicz z III ligi GKS Przodkowo.