Joskowska Iwona wygrywa MTB Pomerania Luzino 2020

Ponad 230 zawodników wystartowało w zawodach MH Automatyka MTB Pomerania, który odbyły się na terenie naszej gminy w niedzielę 16 sierpnia br. Wśród kobiet, na dystansie Speed – 33 km wygrała  zawodniczka z Luzina, Joskowska Iwona. Serdecznie gratulujemy.

Bardzo dobry wynik osiągnął jeszcze Wunsch Piotr, który na tym samym dystansie zajął 13 lokatę wśród mężczyzn co przełożyło się na drugą lokatę w kategorii wiekowej 40-49.

Warto dodać, że wśród startujących był m in. Eugeniusz Miotk, prezes Gminnego Klubu Sportowego w Luzinie, sklasyfikowany na 9 pozycji M60+ (60-99).

Trasa rajdu tradycyjnie biegła wymagającymi terenami Nadleśnictwa Strzebielino, a start i meta, wyjątkowo ze względu na budowę trasy kaszubskiej, umiejscowiona została w Stajni Barłomino.

Impreza została dofinansowana przez Gminę Luzino, Powiat Wejherowski , Pomorski LZS oraz licznych sponsorów. W organizacji wydarzenia pomagali strażacy OSP Luzino. Wydarzenie było współorganizowane przez GOSRiT Luzino, a nagrody dla uczestników wręczał m in. dyrektor  Piotr Klecha

Fotorelacja z czwartego etapu cyklu, który odbył się 16 sierpnia na terenie Gminy Luzino w pięknie usytuowanym ośrodku Klubu Jeździeckiego Barłomino . Trasa rajdu tradycyjnie przebiegała terenami Nadleśnictwa Strzebielino. W zawodach udział wzięło ponad 230 zawodników z terenu całej Polski