Kolejna ligowa porażka Wikęd Luzino

IV liga. Bytovia II Bytów- Wikęd Luzino 4:0

Wikęd tym razem rozpoczął ten mecz w bardzo młodzieżowym składzie. Od pierwszej minuty meczu swoje umiejętności, na tle zespołu rojącego się od 1 ligowych piłkarzy, mogli pokazać aż 3 nasi juniorzy ( Śmielak, Kożyczkowski i Damps). Ponadto trener Lisewski pozostawił na ławce rezerwowanych Czoske, Prange i Kennera co na pewno miało wpływ zwłaszcza na pierwszą połowę meczu, którą Bytovia wygrała zdecydowanie 3:0. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Michał Szewczyk, który ma za sobą występy w Ekstraklasie ( Wisła Kraków i Ruch Chorzów)

Po zmianie stron Wikęd zagrał trochę odważniej, ale to gospodarze zdołali zdobyć jeszcze jednego gola i spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Bytovi 4:0.

Warty odnotowania jest powrót do drużyny, wychowanka Wiked-u, Darka Mienika, który zagrał w naszej drużynie po dłuższej przerwie.

To już czwarta porażka naszych piłkarzy na wiosnę. Kolejne spotkanie Wikęd rozegra ponownie na wyjeździe. Tym razem Luzinianie zagrają w Nowym Stawie z miejscowym Gromem, w  sobotę 26 maja o godz. 14.00

Skład Wikęd Luzino:  Dominik Składowski, Beniamin Damps (62′ Dawid Zadrowski), Maciej Bank, Michał Dąbrowski (58′ Maciej Kożyczkowski), Sebastian Kowalski, Rafał Śmielak, Michał Kożyczkowsk, Dariusz Mienik (62′ Kacper Małolepszy) Marcin Maszota, Paweł Rutkowski (60′ Maksymilian Kenner)- Krystian Opłatkowski