Kolejna porażka Wikęd luzino

IV liga. Arka II Gdynia – Wikęd luzino 2:0

Niestety nadal nie wiedzie się zawodnikom Wikęd Luzino, którzy w kolejnym meczu ligowym przegrali na własnym boisku, z będącymi w roli gospodarzy, rezerwami Arki Gdynia 0:2. Mimo, że spotkanie odbyło się w Luzinie to Arka występowała  w roli gospodarzy.

Spotkanie to mimo upału odbywało się w szybkim tempie, dzięki temu kibice byli świadkami niezłego widowiska. Obydwie drużyny stworzyły sobie kilkanaście sytuacji do zdobycia gola, ale to Żółto-Niebiescy byli tego dnia skuteczniejsi, dzięki czemu zainkasowali komplet punktów. Najlepszą sytuacje do zdobycia gola dla Luzina miał w 75 minucie Zazdrowski, ale przegrał on pojedynek sam na sam z bramkarzem Arki.

Warto dodać, że od 75 minuty na boisku w barwach Wiked-u przebywało aż 5 juniorów, z których debiutantem na IV ligowych boiskach był Mikołaj Nastały. „Miki”, wychowanek trenera Pawła Radeckiego w dniu debiutu miał zaledwie 15 lat i 167 dni , co czyni go  jednego z najmłodszych debiutantów w Polsce na tym poziomie rozgrywkowym. Miejmy nadzieję, ze ten debiut przybliży go do profesjonalnej piłki.