Kolejna porażka Wikęd Luzino

IV liga. Wikęd Luzino – Powiśle Dzierzgoń 0:2

Trzeciej wiosenne porażki doznali zawodnicy Wikęd Luzino, którzy w sobotę 12 maja br. w ramach 27 kolejki ligowej, przegrali na własnym stadionie z Powiślem Dzierzgoń 0:2. Pierwsza połowa meczu, była jeszcze wyrównana. Najlepszą okazje  na zdobycie gola miał w 34 minucie Fierka, ale jego strzał zatrzymał się na słupku. Po zmianie stron lepiej zaczęli grać goście i to oni w 78 minucie wyszli na prowadzenie, kiedy po błędzie przy wyprowadzeniu piłki Kowalskiego, gola dla Powiśla strzelił Muller. Po tym golu gospodarze próbowali odmienić losy meczu, ale tym razem nie znaleźli sposobu na zdobycie bramki, na dodatek w 90 minucie czerwoną kartkę otrzymał Karmazyn. Po jego faulu goście mieli rzut wolny, który na gola zamienił Michał Gajewski i to goście wygrali to spotkanie 2:0.

Skład Wikęd Luzino:  Artur Pranga – Rafał Śmielak (63′ Kacper Małolepszy), Maciej Bank, Sebastian Kowalski, Michał Kożyczkowski (75′ Michał Dąbrowski)  – Maksymilian Kenner (63’ Krystian Opłatkowski ), Marcin Maszota, Hennadii Karmazyn, Dawid Zadrowski (63′ Adrian Roppel)- Michał Fierka, Paweł Czoska

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Lisewskiego rozegrają 20 maja br. w Bytowie z rezerwami I-ligowej Bytovi.