Kolejna znakomita inicjatywa trenerów GOSRiT Luzino . #zostańwdomu

Z kolejną ciekawą inicjatywa wyszli trenerzy GOSRiT Luzino, którzy z wykorzystaniem nowych technologii przeprowadzili w tym tygodniu treningi live , ze swoimi zawodnikami. Powrót do wspólnych treningów, w skrócie, polegał na tym, że trener widząc na ekranie komputera  wszystkich swoich podopiecznych , zadawał im kolejne ćwiczenia ( oczywiście wszyscy zawodnicy mieli podgląd na swojego trenera) Można powiedzieć, że w ramach akcji #zostańwdomu wróciliśmy do wspólnych treningów, w których była znakomita frekwencja. Dotychczas z tej formy zajęć skorzystała drużyna trenera Maksyma Graczyk GOSRiT 2008 oraz trenera Karola Piątka, dwie drużyny GOSRiT el professional 2005 Luzino. Czekamy na kolejne drużyny.

Gratulujemy znakomitej inicjatywy, która jest jedną z wielu zaproponowanych w tym trudnym czasie przez GOSRIT Luzino . Jest to nasz skromny  wkład w nierozprzestrzenianie się koronowirusa i zachęcanie dzieci do pozostania w domu.

Kolejny trening za nami ⚽️👌

Opublikowany przez GOSRiT Luzino 2008 Czwartek, 26 marca 2020

Trening grupowy online GOSRiT Luzino 2005

Dzisiaj 26 zawodników w treningu grupowym online! #zostańwdomu #piłkawdomu #trenujzrodzicem Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM Roczniki 2005 trenera Karola Piątka i 2008 Maksyma Graczyk wróciły już do treningów z trenerami, niebawem dołączą następne. Nie damy się wirusowi!

Opublikowany przez GOSRiT Luzino Środa, 25 marca 2020