Łukasz Michałek zaproszony na testy do Ekstraklasowej Miedzi Legnica

Wychowanek GOSRiT Luzino, Łukasz Michałek, został zaproszony na  testy do Ekstraklasowej Miedzi Legnica. W styczniu będzie miał on tydzień czasu, żeby przekonać do siebie trenerów tamtejszej Akademii.

Niespełna 16-letni „Sołtys”, mimo młodego wieku,  w rundzie jesiennej występował w IV ligowym Wikęd Luzino, gdzie trener Paweł Radecki dawał mu co raz więcej szans. Jesienią był też powoływany do Kadry Pomorza LZS, wcześniej był objęty programem „Piłkarska Przyszłość z Lotosem”

Wcześniej występował on w zespole GOSRiT el professional Luzino 2001/02, gdzie oprócz Pawła Radeckiego trenowali go Mateusz Cytryniak i Rafał Kaczmarczyk .

Michałek to kolejny zawodnik naszego klubu, który otrzymał zaproszenie na testy do klubu Ekstraklasy. Wcześniej z tej samej drużyny, udane testy zanotował m in. Beniamin Damps, który ma za sobą udaną rundę w Lechii Gdańsk, gdzie jest podstawowym zawodnikiem zespołu występującego w Centralnej Lidze Juniorów. W juniorskich drużynach Biało-Zielonych grają jeszcze  inni nasi wychowankowie, Konrad Formela i Filip Angel z rocznika 2004.

Życzmy powodzenia!