Patronat medialny
Zostaw 1% w Luzinie

Kolejne zwycięstwo Wikęd-u.
Wikęd/GOSRiT Luzino - GKS Kolbudy 1:0
W sobotnie popołudnie 28.03.2015 na stadionie GOSRiT Luzino, drużyna Wikęd/GOSRiT Luzino rozgrywała swój mecz XXI kolejki spotkań z siódmą drużyną w ligowej tabeli GKS Kolbudy.
W pierwszej połowie spotkania, nasz zespół pokazał że chce zdobyć komplet punktów na własnym terenie. Najpierw w 16 minucie spotkania Bartłomiej Białobrodzki strzałem z trzydziestu metrów trafił w poprzeczkę, później dwie dogodne sytuacje miał Krystian Opłatkowski, ale na posterunku dobrze spisywał się bramkarz gości.
W drugiej części spotkania to kolejne akcje Wikędu. W 55 minucie meczu Krystian Opłatkowski minął obrońcę Kolbud i płaskim strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości, zdobywając, jak się później okazało jedyną bramkę w tym meczu.

Całe sprawozdanie Kliknij

Zespół Junior B, GOSRiT Luzino zainaugurował rundę wiosenną
Okres przygotowawczy i inauguracja rozgrywek GOSRiTu 98/99

Drużyna GOSRiT Luzino JB do rundy wiosennej przygotowywała się na miejscowych obiektach. W tym czasie rozegrała pięć meczy kontrolnych. Wygrali z Przodkowem, Lwem Lębork oraz młodszymi kolegami z klubu. Natomiast porażek doznali w meczu z Orkanem Rumia i drużyną GOSRiTu 96/97. Do zespołu dołączyło trzech nowych zawodników: Dawid Soldatke, Szymon i Kuba Knichiniccy oraz po kontuzji wrócił Darek Dulek. Drużynę opuścił Łukasz Murakowski, został wypożyczony do Lechii Gdańsk.

Wiceprezydent Miasta Gdyni Pan Michał Guć uwalnia piłkę

Pan Michał Guć, Wiceprezydent Miasta Gdyni, przyjął nominację i uwolnił piłkę. Zachęcił Gdynian do dołączenia do naszej kampanii, a w szczególności nominował znanych kibiców Arki Gdynia i Radnych Miasta Panów Pawła Brutela i Sebastiana Jędrzejewskiego oraz Dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu Marka Łucyka. Dziękujemy Panu Prezydentowi za miłe słowa pod adresem naszej akcji i błyskawiczne działanie. Zapraszamy Nominowanych do odpowiedzi! Wspieramy klub, gdzie nieodpłatnie trenuje 500 Dzieci. Numer rachunku: 65 8349 0002 0018 9226 2000 0010, Kaszubskie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne

Robakowo zwycięzcą Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Luzino

W niedzielę 22 marca br. na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbył się IX Turniej Drużyn Sołeckich o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Luzino. Zwycięzcą tej tradycyjnej imprezy zostali zawodnicy Robakowa, którzy po rozgrywkach grupowych, najpierw w półfinale pokonali po rzutach karnych Kochanowo, aby w wielkim finale wygrać z Milwinem 4:0, które musiało się zadowolić z drugiego miejsca. Na najniższym stopniu podium stanęło Sychowo, które pokonało po serii rzutów karnych Kochanowo.

#UWOLNIJPIŁKĘ z pasji do sportu. Monika Chabior prezes FRKF z Pucka uwolniła dla nas piłkę

Prezes Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej w Pucku Pani Monika Chabior odpowiedziała na zaproszenie Rafała Freitag, uwolniła piłkę dla dzieci z Luzina i postanowiła nominować innych animatorów: Izabelę Dubicką z Pucka, Jacka Malko z Nowego Portu w Gdańsku, Bartosza Świst z Szamotuł, Marka Wnuk-Lipińskiego z Sierakowic i Emiliana Zimnickiego z Gozdnicy. Mamy nadzieję, że dzięki temu akcja na dobre zagości również na orlikach. Wejdź na www.uwolnijpilke.pl

GKS Kolbudy kolejnym przeciwnikiem Wikędu

Drugi mecz po rząd na własnym stadionie rozegrają zawodnicy IV ligowego Wikęd/GOSRiT Luzino, którzy w sobotę 28 marca podejmą GKS Kolbudy. Po ostatniej minimalnej porażce z Gryfem Słupsk podopieczni trenera Wiesława Konkola to spotkanie po prostu muszą wygrać. Na pewno pomoże w tym powrót do składu, nie obecnego tydzień temu, Krystiana Opłatkowskiego, którego z Gryfem wyraźnie zabrakło. Serdecznie zapraszamy na Stadion, początek spotkania o godz. 15.00.

GOSRiT el/professional 2001/02 lepszy od Arki Gdynia 2002

GOSRiT el/professional 2001/02 wygrywa a Arką Gdynia 2002 po wyrównanym meczu

Dnia 21 marca o godzinę 1100 w Gdyni na Witominie odbył się mecz pomiędzy GOSRIT/el professional Luzino , a Arką Gdynia. Młodzi adepci z Luzina dominowali w pierwszej połowie , co udokumentowali bramką na 1:0 w 16 minucie bramkarza Arki pokonał Siebert Dawid , któremu asystował Damian Splitthof. W pierwszej połowie wynik nie

Mariusz Maszota el professional kolejnym sponsorem IV ligowej drużyny Wikęd/GOSRiT Luzino
W marcu podpisaliśmy kolejną umowę sponsorską dla naszej IV ligowej drużyny Wikęd/GOSRiT Luzino. Do grona naszych sponsorów dołączył Pan Mariusz Maszota z firmy El professional z Luzina. Jest to kolejne wzmocnienie naszego potencjału, które przybliży nas do budowy profesjonalnej drużyny.
Warto dodać, że firma El professional do lat wspiera nasz klub, będąc sponsorem tytularnym naszych dwóch drużyn młodzieżowych GOSRiT/El professional 2001/02 Luzino oraz sponsorując m in. Ogólnopolskie Turnieje Kaszub Cup. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora!! Więcej o firmie na:www.elprofessional.pl

KTS-K GOSRiT Junior A Luzino wygrywa dwa mecze towarzyskie
Juniorzy Gosritu Junior A Luzino w ciągu trzech dni rozegrali dwa sparingi pokonując AP Dąbrówkę Linia 6:3 oraz Gosrit Junior B Luzino 9:0.W pierwszym meczu bramki zdobyli Bartki ,Labudda oraz Hewelt po 2 oraz Szymon Ziemann i Maciej Potrykus po 1.Wynik spotkania mógł być dużo wyższy ale bardzo dobrze w bramce Lini spisywał się junior Mateusz Mejer który niebawem rozpocznie treningi w Luzinie. Cieszy duża ilość wypracowanych sytuacji przez drużynę Gosritu poprzez budowanie akcji "od tyłu" oraz coraz lepsza gra...

Czterech trenerów KTS-K GOSRiT Luzino zakwalifikowało się do projektu Animator Sportu Dzieci i Młodzieży
Czterech trenerów KTS-K GOSRiT Luzino dostało dofinansowanie ze środków MSiT w ramach projektu Animator Sportu Dzieci i Młodzieży. Operatorem projektu jest SZS. Programem zostali objęci : Grzegorz Semak , Mateusz Cytryniak, Paweł Radecki, Piotr Sonnenberg . Serdecznie gratulujemy!