Zapomniane hasło? Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Patronat medialny
Pierwsze ligowe zwycięstwo GOSRiT 2006 Luzino

GOSRiT Luzino 2005/2006 - Ósemka Lębork - 5:1

Mamy to !!! Pierwsze zwycięstwo zanotował debiutant w rozgrywkach ligowych GOSRiT 2006 Luzino. Podopieczni trenera Piotra Jasielskiego pokonali swoich rówieśników z Ósemki Lębork 5:1. Strzelcami bramek byli: Gruba Maciej, Paweł Ptach, br samobójcza, Paweł Naczk, Przemek Jankowski. Były emocje, rywalizacja, determinacja. Nie obyło się bez pomyłek, ale każdy mecz czegoś nas uczy. BRAWO DRUŻYNA !!!

ZDJĘCIA Z MECZU (kliknij)

Za nami niepełna XI kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej

W niedzielę 17 września br. rozegrana została XI kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej. W najciekawszym meczu kolejki drużyna Luzino przegrała z liderem z Kębłowa 2:4. Bardzo interesujące spotkanie mogliśmy zobaczyć w Milwinie, gdzie gospodarze w obecności ponad 50 kibiców nie bez problemów pokonali Wyszecino 4:1. Wynik mógłby wskazywać na łatwe punkty gospodarzy, ale zwłaszcza w drugiej połowie to Wyszecino było stroną dominującą i tylko znakomita postawa bramkarza z Milwina spowodowała, że komplet punktów został w Milwinie. Niestety w ostatnim meczu kolejki drużyna z Sychowa nie dojechała do Zelewa, za co gospodarze dopisali sobie 3 punkty walkowerem. W tej kolejce pauzowało Kochanowo i Barłomino.

Fantastyczny powrót zespołu GOSRiT el professional Luzino

16 września GOSRiT el professional Luzino pojechał do Gniewina na mecz z miejscowym Stolemem. Początek meczu nie był najlepszy w naszym wykonaniu. W dziewiątej minucie meczu rywale wykorzystali rzut karny i objęli prowadzenie. Później nasza gra się polepszyła i zaczęliśmy stwarzać sobie coraz groźniejsze akcje. Niestety zabrakło skuteczności. Początek drugiej połowy również nie był za dobry i ponownie straciliśmy szybko dwie bramki. I podobnie jak w pierwszej połowie nasza gra z czasem się poprawiła. W 56 minucie bardzo dobre dośrodkowanie Bornowskiego wykorzystał Szpakiewicz. Rywale bardzo szybko odpowiedzieli strzelając czwartą bramkę. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wygraną gospodarzy, zespół z Luzina dokonał czegoś niesamowitego. W 63 minucie bardzo ładną akcję, równie ładną bramką, zakończył Mateusz Gruba. W 70 minucie przytomnością umysł wykazał się Wiktor Droździel dobijając rzut wolny Kacpra Bornowskiego. W samej końcówce meczu kapitan zespołu Kacper Bornowski ponownie wykonywał rzut wolny, którego zamienił na wyrównującą bramkę. Niewątpliwie taka postawa zespołu zasługuje na wielkie brawa i uznanie. Co więcej pokazuję, że wysiłek włożony w treningi przynosi efekty na boisku.

Skład: Miotk – Pikron, Wolski, Szpakiewicz, Konkol (Selonke) – Bornowski, Nastały (Gruba), Bollin (Klebba), Darznik, Droździel – Biernat (Gibowicz)

Wychowankowie KTS-K GOSRiT Luzino wygrywają mecz dla Lechii

9 września w ramach 4. kolejki Ligi Wojewódzkiej Juniorów C2 Lechia Gdańsk pokonała w wyjazdowym meczu MKS Chojniczankę 2:1 (0:0). Obie bramki dla gdańszczan strzelili wychowankowie KTS-K GOSRiT Luzino Konrad Formela w 42 i Filip Angel w 63 minucie.

Duńczycy sprawdzili juniorów GOSRiT Luzino

W czwartek 14 września drużyna GOSRiT/el porfessional Luzino miała okazję rozegrać mecz kontrolny z duńską drużyną Vestsjaelands U17. Mecz mimo, że rozgrywany w trudnych warunkach atmosferycznych mógł się podobać. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje do zdobycia bramki, ale tego dnia skuteczniejsi byli goście. Mecz zakończył się wynikiem 4-1 a jedyną bramkę zdobył Miłosz Grubba. Wystąpiliśmy w następującym składzie: Grubba (Miotk) – Śmielak (Pikulski), Stolc, Ceregra (Wolski), Damps (Gębala) – Rutkowski, Krzyżanowski, Domski (Nastały), Kędziora (Bornowski), Bartecki (Michałek), Splitthof (Droździel)

Wikęd wyjeżdża do Kolbud

W sobotę 16 września w ramach 8 kolejki IV ligi, Wiked Luzino wyjeżdża do Kolbud na spotkanie z miejscowym GKS. Nasi najbliżsi przeciwnicy to 8 zespół ligowej tabeli, który jak na razie tylko raz wygrał i to na dodatek na boisku naszego ostatniego pogromcy, w Stężycy z Radunią. Poza tym Kolbudy zanotowały 5 remisów oraz jedną porażkę w Kościerzynie z Kaszubią. Wiked po ostatniej porażce z silną Radunią , kiedy to musiał sobie radzić bez liderów drużyny, Czoski i Kotwicy, chciałby wrócić na zwycięską ścieżkę, czego podopiecznym trenera Lisewskiego życzymy. Początek spotkania zaplanowano na godz. 15.00

Bramki Macieja Kożyczkowskiego dały zwycięstwo juniorom GOSRiT Luzino

Drugie kolejne zwycięstwo zanotowali, występujący w 1 Wojewódzkiej Lidze, najstarsi juniorzy KTS-K GOSRiT Luzino, którzy wygrali w Pęlplinie z miejscowym Koralem 2:1. Dwa gole dla podopiecznych trenera Rafała Kaczmarczyka zdobył, mający za sobą występy na IV ligowych boiskach, Maciej Kożyczkowski. Serdecznie gratulujemy! Kolejny mecz nasi juniorzy rozegrają w najbliższa sobotę 16 września, na własnym boisku z Gryfem Słupsk. Początek spotkania zaplanowano na godz. 11.00.

KTS-K GOSRiT: Grubba - Śmielak, Ceregra, Kożyczkowski, Damps, Krzyżanowski (86 Rutkowski), Splitthof, Stolc, Kędziora, Domski, Bartecki.

III Liga Kobiet. KTS-K GOSRiT Luzino - Checz Gdynia 5:1

Znakomite spotkanie rozegrały podopieczne trenera Sylwestra Piątka, które w niedzielę 10 września w ramach 3 kolejki III Ligi kobiet, pokonały na własnym stadionie Checz Gdynia 5:1. Bogatym łupem bramkowym podzieliły się siostry Lińskie, Magda zdobyła trzy gole, Maria dwa. Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna awansowała na 5 miejsce w ligowej tabeli. Kolejny mecz luzińskie zawodniczki rozegrają w niedziele 17 września w Lęborku z miejscowym KTS-K Lew.

Luzińska Liga Sołecka wznowiła rozgrywki

W niedziele 10 września po wakacyjnej przerwie wznowiono rozgrywki Luzińskiej Ligi Sołeckiej . W pierwszej kolejce rundy rewanżowej (liga gra systemem wiosna – jesień) najciekawiej było w Wyszecinie, gdzie miejscowi piłkarze pokonali Luzino 3:1. Od mocnego akcentu rundę jesienną rozpoczęli zawodnicy z Milwina, którzy w małych derbach wygrali w Sychowie 8:2. Bardzo ciekawie było na boisku w Luzinie, gdzie występujące w roli gospodarza Barłomino, przegrało po walce z Zelewem 2:4. W tej kolejce pauzowały dwa najlepsze zespoły ligowej tabeli: Kochanowo i Kębłowo .

GOSRIT Kleba 2004 Luzino - Arka Gdynia 4:2

Udany początek sezonu GOSRITU Kleba Luzino 2004. Po zwycięstwie 9:0 nad Cisową Gdynia podopieczni trenera Grzegorza Semak pokonali na własnym boisku Arkę Gdynia 4:2. Gole dla GOSRiT zdobyli: Szymon Skurat 2, Maciej Zdzieblowski i Kacper Miotk.

Skład naszej drużyny: Oskar Paschke- Dorian Gozdecki , Nikodem Brauer , Filip Raczyński , Norbert Rybakowski , Maciej Zdziebłowski, Olivier Roppel, Kacper Miotk, Mateusz Fuhrmann, Jakub Socha, Szymon Skurat oraz Igor Ptach, Robert Drywka, Stanisław Rojewski, Igor Treder, Maciej Słowy, Kaspar Maszota, Alan Mielke