Oferta sponsorska KTS-K Oferta Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie

  strona główna  
  GOSRiT  
  Oferta     Galeria     Linki     Drużyny Ligi Sołeckiej     Drużyny gminy Luzino     Kontakt  
  Cennik  

facebook[Rozmiar: 580 bajtów]
PROJEKTY


RADA RODZICÓW


[Rozmiar: 580 bajtów]
KTS-K Wikęd Luzino
IV Liga

- Klub
- Kadra
- Trenerzy
- Terminarz i tabela
- Sponsorzy

REZERWY KTS-K WIKĘD
- Terminarz i tabela

[Rozmiar: 580 bajtów]
KTS-K GOSRiT Luzino

GOSRiT Luzino Liga JA 1999/2000 - Trener Rafał Kaczmarczyk
TABELA I WYNIKI
GOSRiT/el professional Luzino Junior B 2001/2003 - Trener Paweł Radecki
TABELA I WYNIKI
GOSRiT II Luzino JD1 2004 Trener Paweďż˝ Hinz
Terminarz i tabela

GOSRiT Luzino D2 2005/2006 Trener Karol Pi�tek
Terminarz i tabela

GOSRiT II Luzino E1 2006 Trener Piotr Jasielski
Terminarz i tabela

GOSRiT Luzino JE2 2007 Trener Mateusz Cytryniak Terminarz i tabela
GOSRiT Luzino 2008 JF1 Trener Tomasz Kotwica

GOSRiT 2009/10 Trener Tomasz Joryn

AKADEMIA PIŁKARSKA KAROL PIĄTEK rocznik 2010 i młodsi

GOSRiT Luzino dziewczyny 2003/2004 Trener Rafał Freitag

GOSRiT Luzino dziewczyny rocznik 2004 i młodsze Trener Rafał Freitag


GOSRiT Luzino siatkówka
dziewcząt 2000 i młodszeGOSRiT Luzino tenis stołowy IV liga
Terminarz i tabela
GOSRiT Luzino Koluchstyl


GOSRiT Luzino sekcja kickboxingu


Sekcja sportów siłowych i fitness

[Rozmiar: 580 bajtów]
Obiekty sportowe
- Hala Widowiskowo – Sportowa
-Stadion GOSRiT Luzino
-Boisko Orlik w Luzinie
-Boisko Sportowe w Kębłowie
-Kolorowe boisko Barłomino
-Ścieżka Zdrowia w Luzini
-Sala Gimnastyczna i antresola
-Siłownia
-Boiska Sołeckie
-Siłownie Zewnętrzne
OFERTA SPORTOWA
- Kalendarz Imprez 2016


- Piłkarska Przyszłość
z Lotosem”

- Piłka Nożna
- Kickboxing
- Tenis Stołowy
- Siatkówka Dziewcząt
- Biegi Na Orientację
- Lekka Atletyka
- Sporty Walki Koluchstyl
- Świetlica Integracyjna 'Skrzydła Anioła'
- Zespół Teatralny St.Lawrence
- Aktywni seniorzy
- Oferta organizacji
Obozów Sportowych

- Kalendarz meczy wiosna 2016
- Oferta reklamowo-sponsorska
- Młodzieżowe Centrum Kariery
- Sprawozdania z działalności
[Rozmiar: 580 bajtów]
Cykliczne imprezy sportowe
- Ogólnopolskie Turnieje Kaszub Cup
- Kaszubska Paraolimpiada
- Nadzieje Polskiej Piłki
- Luzińska Liga Halowa
- Luzińska Liga Sołecka
- Luzińska Liga Sołecka na hali
- Spartakiada Przedszkolaków
- Kaszubska Piętnastka
- Grand Prix Luzina
- Turniej o Puchar Wójta Gminy Luzino
- Gimnazjalna Liga Piłki Nożnej
- Gala Sportu
[Rozmiar: 580 bajtów]
Oferta turystyczna
„Muzeum Techniki Wojskowej Gryf”

-Na Kaszubskiej Drodze
- Spływy kajakowe
Ogólnie o gminie:
- Strona gminy
- Krótko o gminie
Gastronomia:
- Chata Kębłowo
- Pizzeria Sorrento
Noclegi:
- Hotel Czardasz
- U Zbycha
- Hala Luzino
- Casilla
- Dom na Kaszubskiej Wsi
- Aurelia Agroturystyka
- Ale Chata Barłomino
- Domek Ostoja
Aktywna turystyka:
- Bieganie
- Biegi na Orientację
- Geocaching
- Jazda konna
- Stajnia Dąbrówka
- Nordic Walking
- Szlaki rowerowe
- Szlaki piesze
- Ścieżka Zdrowia w Luzinie
- Ścieżka Zdrowia w Robakowie
- Piesze wycieczki
- Zielony punkt kontrolny
- Arboretum
- Dampcówka
[Rozmiar: 580 bajtów]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło? Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
[Rozmiar: 580 bajtów]
Patronat medialny
[Rozmiar: 580 bajtów]
Rezerwy Wiked-u liderem

Czwarte kolejne zwycięstwo zanotowali zawodnicy B-klasowych rezerw Wikędu Luzino, którzy w niedzielę 3 września pokonali na własnym boisku Konsal Sławoszyno aż 8:0. To kolejne okazałe zwycięstwo podopiecznych trenera Macieja Plińskiego, którzy w 4 kolejkach zdobyli już 22 gole i usadowili się na pozycji samodzielnego lidera. Gole dla naszej drużyny w tym meczu strzelali: Adam Pipka 3, Paweł Bigus, Karol Domagała, Szymon Hening, Sebastian Richert i Jarosław Rompca.

Skład Wikęd II Luzino: Dominik Składowski- Michał Dąbrowski, Marcin Hennig (46' Maciej Pliński), Mariusz Toruńczak, Filip Schornak - Wojciech Kalkowski, Sebastian Richter, Jarosław Rompca, Karol Domagała, - Paweł Bigus (46' Szymon Hening ), Adam Pipka (67' Karol Mirowski)

"Akumulator Społeczny” – edycja 2017

Miło nam poinformować, że grupa nieformalna Grupa zabawowo – ruchowa Luzino działająca przy Stowarzyszeniu Kaszubskie Towarzystwo Sportowo – Kulturalne otrzymało dofinansowanie na realizację zadania pn. „Organizacja zajęć zabawowo – ruchowych z elementami piłki nożnej dla dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym w miejscowości Robakowo i w sąsiednich sołectwach”. Powyższe zadanie będzie realizowane w ramach Funduszu „Akumulator Społeczny” – edycja 2017 dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Środki pozyskane z dotacji zostaną przeznaczone na organizację zajęć sportowych na boisku sołeckim w Robakowie, zakup strojów sportowych dla uczestników projektu, zorganizowanie spotkań integracyjnych oraz turnieju integracyjnego.

Katarzyna Płotka i Dariusz Dosz zwycięzcami Turnieju o Puchar Wójta Gminy Luzino

W sobotę 2 września na Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Luzino Jarosława Wejer. W zawodach wzięło udział blisko 30 zawodników i zawodniczek. Przed zawodami odwiedziła nas ekipa telewizji TTM, która przeprowadziła wywiad z naszymi utalentowanym tenisistkami Magdą i Katarzyną Płotka. Następnie uroczyste otwarcie zawodów dokonał dyrektor GOSRiT w Luzinie p. Piotr Klecha. Po czterogodzinnej, stojącej na wysokim poziomie sportowym rywalizacji wyłoniono zwycięzców. W kat. kobiet zwyciężyła Kasia Płotka przed Magdą Płotka a na najniższym stopniu podium uplasowała się Zuzanna Czaja z Gdańska. W kat.mężczyzn w finale spotkali się bracia Dariusz i Przemysław Dosz. Po zaciętym pojedynku lepszym okazał się Dariusz. Warto wspomnieć że Przemek jest zawodnikiem KTS-K GOSRiT. W meczu o III miejsce Karol Pallach z Robakowa pokonał Michała Klass z Łeby. W turnieju pocieszenia zwyciężył Dariusz Michalak z Luzina. Po zakończonym turnieju najlepsi zawodnicy otrzymali okazałe puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez wójta gminy Luzino p.Jarosława Wejer.Organizatorem turnieju była sekcja tenisa stołowego KTS -K GOSRiT LUZINO.

Wikęd nie zwalnia tempa

Cartusia 1923 Kartuzy - KTS-K Wikęd Luzino 1:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Michał Fierka (62.), 0:2 Krystian Opłatkowski (74.). 1:2 Marcin Dampc (89.).

Piąte zwycięstwo z rzędu zanotowali zawodnicy Wikędu Luzino, którzy po twardym meczu pokonali Cartusie w Kartuzach 2:1.W pierwszej połowie meczu Wiked stworzył sobie kilkanaście sytuacji do zdobycia gola, ale żadnej z nich nie umiał wykorzystać. Na pewno nie pomagał naszym piłkarzom stan boiska, na którym zwłaszcza pod bramką Cartusii w wielu miejscach stała woda, w której często zatrzymywała się futbolówka. Druga połowa była bardziej wyrównana, ale to goście byli bardziej skuteczni. Pierwsza bramka padła w 62 minucie kiedy po akcji zainicjowanej przez juniora, Murakowskiego znakomita asystą popisał się Opłatkowski, który piętą uruchomił Fierkę, ten w sytuacji sam na sam pokonał bardzo dobrze broniącego bramkarza Cartusii. Po tej bramce goście nadal atakowali, czego efektem była druga bramka zdobyta przez Opłatkowskiego, który umieścił piłkę w siatce, dobijając strzelany przez siebie rzut karny podyktowany za faul na Kwaśniku.. W 89 minucie gospodarze zdobyli gola kontaktowego i końcówka meczu zrobiła się trochę nerwowa, na szczęście dla Luzinian gospodarze nie zdołali pokonać po raz drugi Prange i komplet punktów pojechał do Luzina. Warty odnotowania jest debiut kolejnego wychowanka GOSRiT Luzino, Pawła Rompcy, który w 73 minucie zmienił juniora, Michała Kożyczkowskiego. Po tym zwycięstwie nasza drużyna umocniła się na pozycji wicelidera IV ligi. Kolejne spotkanie przed własną publicznością Wikęd rozegra w sobotę 9 września o godz. 16.00. Naszym przeciwnikiem będzie 3 drużyna w ligowej tabeli, jeden z kandydatów do awansu, Radunia Stężyca. Smaczku tej rywalizacji dodaję fakt, że w bramce Raduni stoi wychowanek GKS Luzino, Patryk Kotłowski.

Wikęd: Artur Pranga - Maciej Bank, Michał Fierka, Tomasz Kotwica, Michał Kożyczkowski (73. Paweł Rompca), Sebastian Kowalski, Paweł Czoska (20. Dariusz Mienik), Krystian Opłatkowski (75. Grzegorz Semak), Łukasz Murakowski, Paweł Rutkowski (61. Łukasz Kwaśnik), Jakub Tobiaski.

Monika Pielowska ponownie zagrała w Sztormie Gdańsk

Wychowanka GOSRiT Luzino, 22-letnia Monika Pielowska zdecydowała się na kontynuację kariery sportowej oraz na powrót do drużyny Sztorm Gdańsk. Luzinianka zanotowała efektowny powrót na boisko, ponieważ już w swoim ponownym debiucie wpisała się na listę strzelców w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Polonią Poznań. Życzymy powodzenia!

Wspomnienia z piątej edycji survivalu

www.facebook.com/OrlikLuzino/videos (Kliknij)


Na luzińskim Orliku świętowano pożegnanie wakacji.

We wtorek 29 sierpnia na luzińskim Orliku odbyło się pożegnanie wakacji. Rafał Freitag, animator na luzińskim Orliku, przygotował dla dzieci szereg atrakcji w tym biesiadę z pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Wszyscy uczestnicy zabawy zgodni byli, że na naszym Orliku nigdy nie można się nudzić. Warto dodać, że w tegoroczne wakacje, na naszym Orliku odbyło się ponad 25 imprez sportowo–rekreacyjnych, z których największym zainteresowaniem cieszyły się survivalowe wypady. Ponadto luzińska młodzież mogła uczestniczyć w takich imprezach jak: cykl zawodów w: siatko nogę, mini piłkę nożna, frisbee, amatorskie zawody w koluchstyl, „wojna balonowa”, turniej 1x1, zawody na fiszkach, turniej łapanego, tory przeszkód, rzuty do celu oraz wyjazd do Gdyni . Wydarzenia te zostały dofinansowane przez GOSRiT Luzino. Należy dodać, że wielką robotę na naszym Orliku wykonuje Rafał Freitag, - powiedział Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT Luzino- który co rusz zaskakuje swoimi pomysłami. Ilość dzieci i młodzieży aktywnie spędzający wolny czas na naszym obiekcie, systematycznie się zwiększa, widać, że dzieci chcą korzystać z takiej formy aktywności. Warto dodać, że Rafałowi w jego pracy pomaga liczna rzesza wolontariuszy oraz nasi kolejni animatorzy Maksym Graczyk i Paweł Hinz, którym przy tej okazji pragnę serdecznie podziękować.

Zumba wraca do Luzina- Zapraszamy!!

Pierwsze DARMOWE zajęcia ZUMBA Fitness w LUZINIE!
Już we wtorek 12 września o godzinie 19:30
Prowadzi certyfikowany instruktor Natalia Król
Gdzie? - hala widowiskowo-sportowa w Luzinie (sala gimnastyczna/lustrzana)
Zapraszamy wszystkich chętnych na darmowe zajęcia pokazowe!

www.facebook.com/events/Zumba znowu w Luzinie! - Darmowe zajęcia

Wicelider z Luzina wyjeżdża do Kartuz

W ramach 6 kolejki IV ligi, Wikęd Luzino wybiera się do Kartuz na mecz z miejscową Cartusią. Wicelider z Luzina znakomicie rozpoczął obecny sezon, podopieczni trenera Grzegorza Lisewskiego maja za sobą serie 4 kolejnych zwycięstw i tę passę będą chcieli podtrzymać w Kartuzach. Nasi najbliżsi przeciwnicy, to drużyna, która przez wiele lat występowała na III ligowych boiskach, ale obecny sezon jak na razie nie mogą uznać za udany. Cartusia zdobyła tylko 4 punkty, w tym 3 na inaugurację, wygrywając z rezerwami Bytovii 3:2. Dotychczasowe wyniki wskazują, że to Wikęd występować będzie w tym meczu w roli faworyta, ale dla Cartusii mecz z beniaminkiem będzie okazją do poprawy swojej sytuacji w ligowej tabeli. Na pewno czeka naszych zawodników trudnią przeprawa. Trener Lisewski nie będzie mógł w tym meczu skorzystać z Adriana Roppel, który w ostatnim meczu z Kaszubią otrzymał czerwoną kartkę. Jego absencja daję szansę pokazania się kolejnemu młodzieżowcowi, który będzie musiał zastąpić Roppela w tym meczu. Mecz odbędzie się w sobotę 2 września o godz. 11.00

W ten weekend grają również piłkarze B-klasowych rezerw, którzy w niedzielę 3 września o godz. 11.00 podejmują na własnym boisku Konsal Sławoszyno. III ligowe piłkarki KTS-K GOSRiT Luzino, w najbliższą niedzielę 3.09.17 wyjeżdżają do Żukowa na mecz z miejscowym GKS. Spotkanie to zaplanowano na godz. 14.00

Pozostałe mecze drużyn młodzieżowych:
Na własnym boisku: Sobota 2.09. g.11.00 GOSRiT 2003/04 Luzino - Orlęta Reda
Sobota 2.09. g. 11.00 GOSRiT Luzino JA – Żuławy Nowy Dwór Gdański
Sobota 2.09. g.13.00 GOSRiT 2006 Luzino – Latarnik Choczewo
Wyjazdy:
Sobota 2.09. g. 11.00 Karlikowo Sopot - GOSRiT II 2005/06 Luzino
Sobota 2.09 Profan Gościcino – GOSRiT 2005/06 Luzino
Niedziela 3.09. g. 11.00 MKS Władysławowo – GOSRiT/ el professional Luzino JB
Niedziela 3.09. g.11.00 Cisowa Gdynia – GOSRiT Kleba 2004 Luzino


Luzino rewelacją czwartej ligi

PRZEJDŹ DO MATERIAŁU (kliknij)


Rezerwy Wikęd Luzino poznały przeciwnika w II Rundzie I Etapu Pucharu Polski

Występujący w rozgrywkach B-klasy, drugi zespół Wikęd Luzino zagra w II Rundzie I Etapu Pucharu Polski z występującym w A-klasie Startem Mrzezino. Spotkanie to zaplanowano na środę 6 września. Warto dodać, że podopieczni trenera Macieja Plińskiego awansowali do 2 rundy po zwycięstwie z juniorami GOSRiT Luzino.

Strona 4 z 401 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Wesprzyj nas!DAROWIZNA

SPONSORING

[Rozmiar: 580 bajtów]
Złoty sponsor[Rozmiar: 580 bajtów]
Srebrny Sponsor


[Rozmiar: 580 bajtów]
Sponsor Klubu


[Rozmiar: 580 bajtów]
Partner Klubu[Rozmiar: 580 bajtów]
. Luzińska Liga Sołecka
2017

TABELA

PKT
1. Kębłowo22
2. Milwino21
3. Zelewo18
4. Kochanowo15
5. Sychowo10
6. Wyszecino7
7. Luzino7
8. Barłomino0

TERMINARZ >>

TABELA >>

[Rozmiar: 580 bajtów]
. Halowa Liga Sołecka
2017

TABELA KOŃCOWA

PKT
1. Milwino21
2. Luzino15
3. Barłomino14
4. Sychowo 12
5. Kębłowo 8
6. Zelewo6
7. Robakowo5
8. Kochanowo0

TERMINARZ >>

TABELA >>

[Rozmiar: 580 bajtów]
[Rozmiar: 1440 bajtów][Rozmiar: 1532 bajtów] Unikalnych wizyt: 5101354
Zalecana przeglądarka: Mozilla Firefox