Niewykorzystana szansa. Wikęd Luzino – Jantar Ustka 1:1

    IV liga. Wikęd Luzino Jantar Ustka 1:1

 W sobotę 20 października drużyna Wikęd Luzino podejmowała u siebie zespół Jantara Ustka. Do tego meczu gospodarze przystępowali osłabieni ze względu na kontuzję Pawła Czoski.

Od początku meczu panowanie nad meczem przejął zespół Wikędu. Gospodarze nie bali się grać piłką i rozgrwać akcji po ziemi. Taka gra przyniosła efekt już w 11 minucie gdy to bramkarza gości pokonał Mateusz Dąbrowski. Przy okazji podzielił się ze światem radosną wiadomością o ciąży swojej partnerki – Gratulujemy!

Po zdobyciu bramki, Wikęd nadal starał się dyktować tempo gry lecz goście nie pozostawali dłużni. W efekcie czego w 37 minucie wyrównali stan meczu, zdobywając bramkę z rzutu karnego. Warto podkreślić, że chwilę wcześniej pierwszy rzut karny obronił Dominik Składowski.

Po przerwie goście skupili się na obronie wyniku i groźnych kontrach. Wikęd Luzino w różny sposób starał się zagrozić bramce Jantara. Brakowało jednak spokoju i szczęścia. Mimo kilku naprawdę dobrych okazji wynik nie uległ zmianie.

Skład:

Składowski – Borski, Lisowski, Kowalski, Korzyczkowski, Fierka, Wicon, Maszota, Mienik (Zadrowski), Dąborwski (Bank), Opłatkowski (Michałek)