Niezasłużona porażka

Czwarta Liga . Wikęd Luzino – Gryf Słupsk

W środę 15 sierpnia zespół Wikęd Luzino podejmował u siebie drużynę Gryfa Słupsk, która przystępowała do meczu w roli faworyta.

Nasza drużyna od początku meczu grała bardzo mądrze i twardo. W obronie para środkowych obrońców bardzo dobrze radziła sobie z potężnym napastnikiem gości, a ofensywa raz po raz tworzyła sytuację bramkowe. Warto w tym miejscu wspomnieć, że od pierwszego gwizdka sędziego na prawej pomocy grał 17-sto letni Damian Splitthof wychowanek klubu GOSRiT Luzino i zarazem debiutant w drużynie seniorskiej.

Pierwsza połowa to kilka dogodnych sytuacji gospodarzy i niezbyt wyszukany momentami bardzo nieciekawa gra gości, która jedynie długim podaniem starała się zagrozić bramce bardzo dobrze radzącemu sobie Dominikowi Składowskiemu.

Druga połowa wyglądało podobnie z gry lepiej prezentował się zespół Wikędu, ale to goście po wykopie z własnej połowie i wygranej główce zdobyli bramkę na 1-0. Zespół z Luzina mimo, że starał się na wszelkie możliwe sposoby nie zdołał pokonać bramkarza gości, mimo że kilkukrotnie nadarzała się ku temu okazja.

Po meczu drużyna Wikędu czuła wielki niedosyt. Przede wszystkim żal niewykorzystanych sytuacji z pierwszej połowy i straty bramki, które dała niezasłużone zwycięstwo gościom.