Pechowa porażka Wikędu

Czwarta liga „RWS Investment Group”: 15 kolejka:  Wikęd Luzino – Cartusia Kartuzy 0:1

Po dwóch kolejnych, okazałych zwycięstwach Wiked Luzino doznał szóstej ligowej porażki, przegrywając na własnym boisku z Cartusią Kartuzy 0:1. Podopieczni trenera Tomasza Bronera byli w tym meczu stroną dominującą, ale to goście w doliczonym czasie pierwszej połowy meczu zdobyli, jak się później okazało jedynego gola. Nasz zespól zwłaszcza w drugiej połowie miał zdecydowaną przewagę, ale brakowało dzisiaj determinacji, która przynosiła nam wcześniejsze  komplety punktów.

Warte odnotowania było wyjście w pierwszym składzie juniora, Pawła Selonki, oraz debiut na boiskach IV ligi, kolejnego juniora, wychowanka GOSRiT Luzino, Kacpra Barteckiego, którego wejście na plac gry w 55 minucie ożywiło ofensywne poczynania naszej drużyny.  Niestety było to za mało, żeby wygrać ten mecz, chyba z najsłabszym przeciwnikiem z jakim tej jesieni przyszło się nam zmierzyć.

Przed nami jeszcze dwie kolejki ligowe. Najpierw w najbliższy weekend, Wiked jedzie do Gdańska, na mecz z Gedanią. Ostatnim akcentem tej nie udanej rundy, będzie spotkanie na własnym boisku 24 listopada 2019 – 13:30 z Lipniczanka Lipnica.