Pechowy remis

II liga kobiet. Spójnia Białe Błota – GOSRiT Luzino 3:3

Pierwsze ligowe punkty zainkasowały podopieczne trenerów Sylwestra Piątka i Adama Olejniczak , które w swoim drugim  meczu zremisowały w Białych Błotach ze Spójnią 3:3. Piłkarki GOSRiT Luzino powinny to spotkanie wygrać, stwarzając sobie zdecydowanie więcej sytuacji do zdobycia bramki. Niestety mimo, że zdobyły w tym meczu 3 bramki , raziły  dzisiaj  skutecznością.

Do przerwy był remis 1:1, jedynego gola dla Luzina zdobyła Oliwia Werra.

Po zmianie stron w 59 minucie znów za sprawą Werry wyszliśmy na prowadzenie. Po tym golu GOSRiT stworzył sobie kilka sytuacji, które powinny zakończyć się kolejnymi trafieniami. Niestety nie wykorzystane sytuację szybko się zemściły i po bramkach  zdobytych w 80 i 82 minucie gospodynie wyszły na prowadzenie. Kiedy wydawało się, że nasz zespół pechowo wyjedzie spod Bydgoszczy bez punktów w ostatniej akcji meczu gola na wagę punktu zdobyła Karolina Drewa.

Z tej strony dziękujemy również Naszym niezawodnym kibicom za doping 🙂

Skład: Nikola Kankowska, Julia Bargańska, Weronika Mutke, Julia Fajter ( C), Paulina Mach (46′ Angelika Górska), Oliwia Falk, Ewelina Barra,  Karolina Drewa, Milena Fajter, Magda Lińska, Oliwia Werra- na ławce Nikola Małaszycka, Patrycja Beyrowska, Wiktoria Szulc.

Kolejny mecz nasz zespół zagra po raz pierwszy w tym sezonie na własnym boisku.  W niedzielę 29.09.2019 o godz. 13.00. Przeciwnikiem luzińskich zawodniczek będzie jeden z kandydatów do awansu GSS Grodzisk Wielkopolski. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to spotkanie 🙂

Sponsorami zespołu są: PKS Gdynia S.A, Luzińska Restauracja, Elprofessional, SAN-TECH, Doko, Trak Barłomino, Auto-Mechanika Falkowski, Gmina Luzino, LZS Gdańsk, partnerem graficznym jest Dami-graphic studio