Remis ze wskazaniem

RWS Investment Group 4. liga Pomorska. Gryf Słupsk – Wikęd Luzino 0:0

Od bezbramkowego remisu rozpoczęli ligowe zmagania zawodnicy Wikęd Luzino, którzy po ciekawym meczu zremisowali na gorącym terenie w Słupsku z miejscowym Gryfem.

Początek spotkania  lepiej zaczęli gospodarze, których przewaga nie przekładała się jednak na sytuację bramkowe. Od 30 minuty lepiej zaczęli grać Luzinianie i to oni bliżsi byli zdobycia bramki, kiedy to strzał Mateusza Dąbrowskiego zatrzymał się na słupku bramki gospodarzy.

Po zmianie stron  i wejściu na boisko Fierki groźniejsze akcję zaczął przeprowadzać Wikęd . Najlepszą okazję na gola w 54 minucie miał Krystian Opłatkowski, który minął się z piłką po dobrym dośrodkowaniu Borskiego, będąc kilka metrów od bramki gości. Po tej akcji nastawieni na kontrę zawodnicy z Luzina jeszcze kilkakrotnie groźnie  zaatakowali, ale nie znaleźli oni sposobu na pokonacie bramkarza Gryfa. W samej końcówce meczu swoją szanse miał jeszcze Gryf, na szczęście strzał zawodnika gospodarzy zdołał sparować, grający dobry mecz, Wika.

Wikęd zagrał w Słupsku dobry mecz i był drużyną, która stwarzała sobie lepsze sytuacje do zdobycia gola.

Kolejny mecz podopieczni trenera Tomasza Bronera zagrają już  najbliższy czwartek  15.08.2019 na własnym boisku . Przeciwnikiem Wikedu będzie Pogoń Lębork. Początek meczu zaplanowano na godz. 13.00.