Rośnie forma Więkd Luzino

Drużyna Wikęd Luzino odniosła kolejne zwycięstwo w sparingu tym razem wygrywając, aż 6-1 z zespołem Chrobry Charbrowo.

Niedzielny sparing był dobrą okazją do przećwiczenia kilku nowych rozwiązań i dania szansy młodszym zawodnikom.

Co prawda początek spotkania nie był zbyt obiecujący, rywale skrzętnie wykorzystali błędy Wikędu i po 10 minutach prowadzili 1-0. Lecz bardzo szybko zespół z Luzina poukładał swoje szyki i do przerwy schodził prowadząc 3-1 po trzech bramkach Krystiana Opłatkowskiego.

Druga część meczu była dość ospała, aż do momentu pojawienia się na boisku trenera zespołu gości Pawła Radeckiego. Bliższa niż zwykle obecność szkoleniowca pobudziła zawodników do lepszej gry co zaowocowało 3 kolejnymi bramkami. Wpierw dobre podanie od Droździela wykorzystał Dawid Siebert. Po chwili trener Radecki podwyższył prowadzenie, a asystował mu Kacper Bornowski. Tuż przed końcem meczu role się odwróciły i to Bornowski zdobył bramkę po podaniu Radeckiego.

Do końca przygotowań pozostały jeszcze dwa sparing i ze smutkiem należy poinformować, że w nadchodzącej rundzie nie zagra Marcin Maszota, który zerwał więzadło krzyżowe i będzie musiał pauzować przynajmniej 6 miesięcy.