Team Mamut, Leśne Owoce Leśnego oraz Białe Nosy na czele Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej

Nasz piątkowy wieczór wyglądał właśnie tak 👀 😍 Fot. Szymon 📷

Opublikowany przez Wakacyjna Liga Piłki Nożnej Sobota, 13 lipca 2019

 

Za nami dwie kolejki Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej na orliku w Kębłowie. Dotychczas w rozgrywkach uczestniczyło ponad 200 zawodników z terenu całej gminy i nie tylko. W 3 kategoriach wiekowych startuje łącznie 19 zespołów.

Drużyny nie tylko biorą udział w rywalizacji sportowej, ale również sędziują mecze, zajmują się fotografią, nagrywają filmiki, dbają o porządek i pomagają w organizacji imprezy – za co zbierają dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej. W najbliższej kolejce mamy także konkurs facebook’owy na najlepszą wakacyjną fotkę.

W tabeli U-12 prowadzi zespół Team Mamut, w kategorii U-14 na czele jest drużyna Leśnych Owoców Leśnego, a w najstarszej grupie liderem jest ekipa Białych Nosów.

Największą liczbą bramek pochwalić się mogą: U12 – Jakub Wejher (10), U14 – Alan Groth (12) oraz U21 – Mateusz Pietrucha (7).

Warto dodać, że zwycięzca każdego turnieju otrzymuje pamiątkowy puchar oraz voucher na 2 pizze ufundowane przez Zajazd

 

6

Powtórka sprzed tygodnia w finale turnieju U-21 🏆 Sołtys Team ponownie musiał uznać wyższość Białych Nosów, choć mecz był dużo bardziej wyrównany, a o zwycięstwie przesądziła jedyna bramka, zdobyta w końcówce spotkania przez Kacpra Bornowskiego ⚽️💪 Podium uzupełniła ekipa Kassubia, wygrywając w meczu o 3 miejsce ze Szrotem Ligi Sołeckiej 🥉Ciekawie robi się także w środku tabeli ➡️ Husarię Strzebielino, Dzikie Kaczki oraz Albanię 👑 (obrońców tytułu) dzielą tylko 4 pkt … 👀Liderem klasyfikacji strzelców po drugiej kolejce został Mateusz Pietrucha ➡️ 7 bramek ⚽️Poniżej tabele po dwóch kolejkach: 👇👇👇

Opublikowany przez Wakacyjna Liga Piłki Nożnej Sobota, 13 lipca 2019