Tenisiści stołowi GOSRiT Luzino awansowali na Mistrzostwa Polski

AWANS MAGDY PŁOTKA, KATARZYNY PŁOTKA I PRZEMYSŁAWA DOSZ DO MISTRZOSTW POLSKI W KROŚNIE

W niedzielę 8 kwietnia 2018 roku w Gdańsku, zostały rozegrane eliminacje wojewódzkie do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów w Tenisie Stołowym. Mistrzostwa zostaną rozegrane w dniach 25-29 kwietnia w Krośnie.

W eliminacjach wzięło udział troje tenisistów GOSRiT LUZINO, Magda Płotka, Kasia Płotka i Przemek Dosz.

Cała trójka zasłużyła na wielkie brawa wywalczając awans do Mistrzostw Polski.

W kategorii juniorek, w finale spotkały się obie nasze zawodniczki. Lepszą okazała się Magda zwyciężając 3:2.

Następnie Kasia w meczu o drugie miejsce gwarantujące udział w MP pokonała 3:1 E. Zdrojewską (Skoczek Sopot)

W kategorii juniorów Przemek Dosz dotarł do finału w którym uległ po zaciętym meczu 3:2(mając w piątym secie dwie piłki meczowe) S.Musiał AZS AWFiS Gdańsk.

I tak jak Kasia w pojedynku o drugie miejsce okazał się lepszy od M. Wołowieckiego (MRKS Gdańsk) zwyciężając 3:0.

Jak powiedział nam szkoleniowiec luzinskich tenisistów stołowych Waldemar Płotka, ciężka praca i zaangażowanie na treningach zastało  wynagrodzone awansem do Mistrzostw Polski.