Tenisiści stołowi GOSRiT Luzino wrócili z Mistrzostw Polski Juniorów

Anna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) i Samuel Kulczycki (Olimpia-Unia Grudziądz) sięgnęli po tytuły Mistrzów Polski Juniorów w Tenisie Stołowym.

Mistrzostwa zostały rozegrane w dn.25-28 04 2019r w Mławie.

Wśród 64 najlepszych juniorów i juniorek polski wystąpili tenisiści stołowi GOSRiT LUZINO Magda Płotka i Przemysław Dosz.

W turnieju indywidualnym Magda w l rundzie pokonała 4:1 K. Rogalkę (LKTS Luboń) W ll rundzie po trwającym 45 minut meczu uległa w stosunku 4:3 E. Razakowskiej (Skarbek Tarnowskie Góry) Następnie w meczu o miejsce 17-24 pokonała 3:1 M. Motykę (Politechnika Rzeszów)

Przemek w grze indywidualnej zanotował jedną porażkę 4:1 i jedno zwycięstwo 3:0 zajmując miejsce 33-48

W grze podwójnej mieszanej Magda grając wraz z Jakubem Jankowskim( ZKS Zielona Góra) pokonali w l rundzie 3:1 parę N.Piechota / Sz.Stawowczyk.

W ll rundzie wyeliminowali parę M.Lis/K.Ligowski zwyciężając 3:2.

Niestety w walce o ćwierćfinał ulegli po zaciętym meczu N.Szymczak/J.Stecyszyn 3:0 w setach 12-10 ,11-8 ,19-17.zajmujac ostatecznie miejsce 9-16.

W grze podwójnej luzinianka wystąpiła w parze z Michaliną Górską (Dojlidy Białystok) W pierwszej rundzie odniosły zwycięstwo 3:0 nad A.Nowak/K.Rogalka.

W meczu o ćwierćfinał musiały uznać wyższość późniejszym brązowym medalistkom D.Gilewskiej/A.Garb ulegając 3:1 – zajmując miejsce 9-16.