Tenisistki stołowe GOSRiT Energa Mar Bruk ZRB Luzino, zdobyły srebrny i brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski!

Srebro i Brąz Maii Miklaszewskiej na Mistrzostwach Polski!!!!

W dniach 27-30 05.2021r. w Gliwicach zostały rozegrane 33. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym.

Sukcesem zakończył się start tenisistek stołowych  GOSRIT ENERGA MAR BRUK ZRB  Luzino, które zdobyły dwa medale. Podopieczne trenera Waldemara Płotki, Maja Miklaszewska, Katarzyna Płotka i Magda Płotka, wystąpiły zarówno w turnieju drużynowym jak i indywidualnym. Oprócz sukcesów indywidualnych nasza drużyna została sklasyfikowana na 5 miejscu w turnieju drużynowym, przegrywając awans do strefy medalowej z przyszłymi złotymi medalistkami  AZS UE Wrocław. Przy lepszym losowaniu nasza drużyna również mogła wywalczyć medal Mistrzostw Polski.