Tenisistki stołowe GOSRiT Luzino bezkonkurencyjne podczas Młodzieżowych Mistrzostw Pomorza

W środę 19 maja 2021r. w Gdańsku zostały rozegrane Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Tenisie Stołowym.

Sukcesem zakończył się start tenisistek stołowych KTS-K GOSRIT Luzino, Mai Miklaszewskiej, Magdy Płotka i Katarzyny Płotka. Luzinianki zdobyły trzy pierwsze miejsca. Mistrzynią została Maja, która w finale pokonała Magdę 3:2 Trzecie miejsce zajęła Kasia.

Już w najbliższą środę nasze tenisistki wyjeżdżają do Gliwic na 33. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Luzinianki zagrają zarówno w turnieju drużynowym jak i indywidualnym.

Warto dodać, że sekcja tenisa stołowego KTS-K GOSRiT Luzino to Wiodący Ludowy Klub Sportowy , który został dofinansowany przez LZS ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu