Tenisistki stołowe GOSRIT Luzino liderem II ligi!!

Cenne zwycięstwo tenisistek KTS-K GOSRiT w Bydgoszczy. Tenisistki stołowe KTS-K GOSRiT LUZINO w ostatniej kolejce spotkań ll ligi kobiet pokonali na wyjeździe MKS EMDEK Bydgoszcz 8:6. Był to mecz na szczycie, gdyż do tej pory żadna z drużyn nie doznała porażki w lidze.Warto wspomnieć że bydgoszczanki w poprzednim sezonie występowały w pierwszej lidze.Spotkanie to było bardzo zacięte i emocjonujące.

Po pierwszej serii gier był remis 2:2. Następne dwie gry podwójne zakończyły się podziałem punktów. Ważne dla losu całego spotkania okazały się partie 7,8 i 9 które zakończyły się zwycięstwem naszych zawodniczek i na tablicy widniał wynik 6:3. Od tego momentu luzinianki kontrolowały przebieg meczu, ostatecznie zwyciężając 8:6.

Drużyna KTS-K GOSRiT wystąpiła w składzie: Małgorzata Fidala, Katarzyna Płotka, Magda Płotka, Iwona Gadomska, Małgorzata Mika.

MKS EMDEK : Antonina Lichocka, Karolina Bejenka, Marika Baczyńska, .Karolina Hołda

Po pierwszej rundzie liderem tabeli jest nasza drużyna, która ma dwa punkty przewagi nad MKS EMDEK Bydgoszcz i pięć punktów nad trzecim w tabeli GKTS Gdańsk.Tym samym KTS-K GOSRiT LUZINO zrobił pierwszy krok, by zakwalifikować się do meczy barażowych o pierwszą ligę.

Gratulujemy!!!