Tenisistki stołowe MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino drugą siłą na Pomorzu

We wtorek 5 marca na obiektach Mrks  Gdańsk, został rozegrany Wojewódzki Finał Drużynowego  Pucharu Polski w Tenisie Stołowym. Udany występ zanotowały tenisistki MAR-BRUK ZRB GOSRiT Luzino, które zdobyły srebrny medal. Podopieczne trenera Waldemara Płotki w finale, po zaciętym i dramatycznym pojedynku przegrały z występującymi w ekstraklasie kobiet drużynie MRKS Gdańsk 4:3. Jak powiedział nam trener luzińskich tenisistek gospodarzom,,pomagały ściany”

W decydującym o końcowym sukcesie gospodarzy, Magda Płotka przegrała 3:2 z Martą Krajewską.

W piątym secie prowadząc 10:6 Magda nie wykorzystała czterech piłek meczowych, jednak rywalka zagrała jej trzy tzw.,,świnki” co kompletnie wybiło z rytmu naszą tenisistkę, która ostatecznie przegrała tego seta 12:10.

Drużynie Mrks gratulujemy zwycięstwa i powodzenia na szczeblu krajowym.

Drużyna GOSRiT Luzino wystąpiła w składzie: Katarzyna Płotka – kapitan, Nuriya Zhaludok, Magda Płotka i Anna Nowakowska.