Wikęd Luzino rozpoczyna ligowe zmagania

Krotką, letnią przerwę maja za sobą zawodnicy Wikęd Luzino, którzy już w najbliższą sobotę 10 sierpnia 2019 roku rozpoczną IV ligowe zmagania.

Pierwszy mecz nasz zespól zagra w Słupsku z miejscowym Gryfem. Spotkanie to jak zawsze zapowiada się bardzo interesująco, tym bardziej, że nasi przeciwnicy rok rocznie walczą o promocję do wyższej ligi. W ubiegłym sezonie sztuka ta się im  nie udała i z gry na boiskach 3 ligi cieszą się teraz piłkarze Gromu Nowy Staw. Gryfowi na pocieszeni został fakt, że wygrali oni wojewódzki Puchar Polski.

W drużynie Wikędu , po niezbyt udanej rundzie wiosennej, doszło do kilku zmian. Najważniejsza  z nich to  zmiana trenera. Miejsce na ławce trenerskiej po Pawle Radeckim zajął Tomasz Broner.

Drużyna  została wzmocniona  trzema  zawodnikami. Do Luzina przyszli:  Regulaski Patryk z III ligowej Wierzycy Pelplin oraz Robakowski Radosław z GKS Przodkowo. Powinny to być spore wzmocnienia dla naszej defensywy. Ponadto do zespołu  dołączył młody bramkarz z Gryfa Wejherowo: Robert Wikda, który o miejsce w bramce rywalizować będzie z Dominikiem Składowskim . Z zespołu odeszło również kilku piłkarzy,: bramkarze Rzakowski  i Katzor (wrócił do lęborskiej Pogoni) , „buty na kołku” zawiesili: Michał Dąbrowski oraz Maciej Bank. W naszej drużynie nie zobaczymy również Dawida Wańczuka, który wrócił do Stolemu Gniewino.

https://www.facebook.com/GryfSlupskSA/photos/a.651147651669368/2335918446525605/?type=3&theater

 

Bramkarze:

Wika Robert      14 -07-  2002

Składowski Dominik 13-09-1998

Obrońcy:

Regulski Patryk – 12 -01- 1997

Borski Maciej 24-09-1996

Kożyczkowski Maciej 15-5-1999

Kożyczkowski Michał 15-5-1999

Landowski Szymon 20.02.2002

Lisowski Daniel 27-11-1996

Siebert Dawid 05-10-2001

Wolski Bartosz 04.12.2002

Radosław Robakowski 14 -02-1994

Pomocnicy

Bornowski Kacper 13.12.2002

Czoska Paweł 31-08-1990

Dąbrowski Mateusz 30-03-1993

Droździel Wiktor  24-01-2002

Kędziora Marcin 05-09-2000

Mienik Dawid 02-09-1990

Selonke Paweł 24-07-2002

Tobiaski Jakub 14-04-1996

Wicon Jacek 12-10-1987

Zadrowski Dawid 05-05-1995

Napastnicy

Fierka Michał 23-05-1995

Michałek Łukasz 08-02-2002

Opłatkowski Krystian 11-12-1988

Rutkowski Paweł 28-05-1993

Trener: Tomasz Broner

Kierownik drużyny: Michał Dąbrowski

Przyszli:

Tomasz Broner- nowy trener

Regulski Patryk – Wierzyca Pelplin

Robakowski Radosław – GKS Przodkowo

Robert Wika – wypożyczony z Gryf Wejherowo

Odeszli:

Katzor Michał – Pogoń Lębork

Łukasz Murakowski – Pogoń Lębork

Rzakowski Kacper- rezygnacja

Dąbrowski Michał – zakończenie kariery

Wańczuk Dawid – powrót Stolem Gniewino

Bank Maciej – rezygnacja z gry

Trener Paweł Radecki