Wikęd przegrywa na własnym stadionie

RWS Investment Group IV liga: Wikęd Luzino – GKS Przodkowo 1:3

Drugiej porażki z rzędu, a pierwszej w tej rundzie na własnym boisku , doznali zawodnicy Wiked Luzino, którzy przegrali z jednym z faworytów do awansu, GKS Przodkowo 1:3. Jedynego gola dla podopiecznych trenera Tomasza Bronera zdobył: Mateusz Dąbrowski.

Wiked nie musiał tego meczu przegrać. Do przerwy, tego ciekawego meczu, był remis 1:1, ale to gospodarze stworzyli sobie więcej sytuacji do zdobycia kolejnego gola.

Po zmianie stron dalej lepiej grał Wikęd. Niestety w 61 minuty widowisko zepsuł sędzia główny zawodów, który w zupełnie niegroźnej sytuacji dopatrzył się zagrania ręką w polu karnym  przez Tobiaskiego, za co odgwizdał rzut karny dla gości. „11” na gola zamienił Łuczak. Po tej bramce  z gospodarzy wyraźnie uszło powietrze, czego efektem była trzecia bramka zdobyta przez Szałka.