Wikęd remisuje w Kościerzynie

IV liga. Kaszubska Kościerzyna – Wikęd Luzino 1:1 (0:1)

Drugi remis pod rząd zanotowali zawodnicy Wikęd Luzino, którzy mimo  nie najlepszego występu, zremisowali na trudnym terenie w Kościerzynie z miejscową Kaszubią 1:1. Jedynego gola dla podopiecznych trenera Lisewskiego zdobył w 10 minucie  junior Łukasz Murakowski, który wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy. Kaszubia zdołała doprowadzić do remisu w 82 minucie, mimo że już wtedy musieli sobie radzić w osłabieniu, ponieważ od 70 minuty grali w 10 po czerwonej kartce dla swojego zawodnika.

Po tym remisie Wikęd utrzymał 6 miejsce w ligowej tabeli.

Kolejne spotkanie nasz zespół rozegra na własnym boisku w najbliższą sobotę 14.04.2018 o godz. 16.00 z innym byłym III ligowcem, Cartusią Kartuzy.