11. kolejka 4 ligi. Pogoń Lębork – KTS-K Wikęd Luzino 1:1

bramki: 0:1 Rafał Siemaszko (’53), 1:1 Wiktor Miotk (’59)

Pogoń: Petrus – Raulin, Janowicz, Kozerkiewicz, Iwański, Wojda, Atanacković, Kwaśnik (’79 Stenka), Piór (’90 Okrój), Miotk, Formela (’67 Pawlik)

Wikęd: Barczak – Wicon, Kostuch, Regulski, Mienik (’79 Michałek), Damps (’46 Zaworski), Formela, Gawron, Borski (46 Murakowski), Siemaszko, Opłatkowski (’79 Wentk)

żółte kartki: Wojda – Formela, Michałek, Kostuch

sędziowie: Sebastian Wasiuk, Jarosław Nowicki, Sebastian Hinz

Cenny remis zainkasowali podopieczni trenera Macieja Plińskiego, którzy zremisowali w Lęborku z miejscową Pogonią 1:1.

Pierwsza połowa spotkania odbywała się pod dyktando miejscowych, na szczęście dla przyjezdnych Pogoń nie wykorzystała kilku szans na objęcie prowadzenia.

Po zmianie stron zdecydowanie lepie zagrał Wikęd, który w 53. Minucie po  akcji juniora  Konrada Formeli, asyście Krystiana Opłatkowskiego i golu Rafała Siemaszko wyszedł na prowadzenie. Chwile później powinno być 2:0 dla Wikędu, ale zimnej krwi pod bramką gospodarzy zabrakło juniorowi Zaworskiemu. Niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła . W 58’,na bramkę Barczaka uderzał Damian Wojda, bramkarz Wikędu wybił piłkę do której dopadł Wiktor Miotk i głową kierując ją do bramki zdobył wyrównującego gola.

Końcówka meczu należała już do Luzinian, ale nasz zespół nie umiał po raz kolejny pokonać dobrze dysponowanego bramkarza Pogoni i spotkanie zakończyło się zasłużonym remisem.

Kolejny mecz Wikęd rozegra na własnym boisku w sobotę  23 października o g. 11.00. W derbach powiatu wejherowskiego, podejmować będziemy Orkan Rumia.