Wikęd rozegrał ostatni sparing przed nowym sezonem

W ostatnim meczu sparinowym przed inauguracją sezonu IV ligi, musieliśmy uznać wyższość beniaminka III ligi, GKS Przodkowo, przegrywając na własnym boisku 0:3 (0:0).

Osłabieni brakiem Sebastiana Kowalskiego, Pawła Czoski, Krystiana Opłatkowskiego, Igora Wiczkowskiego i Pawła Selonke zespół zaprezentował się więcej, niż przyzwoicie, zwłaszcza w I połowie. Po przerwie niestety zabrakło i koncentracji i sił, aby toczyć wyrównany mecz do ostatniej minuty. Cieszy dobra postawa Gracjana Smolaka w bramce (obroniiony rzut karny) i kolejne minuty w seniorskiej piłce 16-latków: Konrada Formeli I Kacpra Miotka.

Skład KTS-K Wikęd:
Smolak – Borski, Lisowski, Regulski, M. Kożyczkowski – Mienik, Wicon – Damps, Formela, Siebert – Zadrowski oraz M. Kożyczkowski, Droździel, Miotk.

Inauguracja już za tydzień, w niedzielę, 2 sierpnia, o godz. 13.00 na boisku w Luzinie. Rywalem będzie zespół Gwiazdy Karsin. Zapraszamy!!!