Wikęd wrócił na zwycięską ścieżkę

Czwarta liga „RWS Investment Group”: Wikęd Luzino – GKS Kolbudy 4:0

Br. Borski, Opłatkowski, Mateusz Dąbrowski, Czoska .

Po trzech kolejnych porażkach, okazałe zwycięstwo zanotowali podopieczni trenera Pawła Radeckiego, którzy w niedziele 7.04.2019 w ramach 25 kolejki Czwartej ligi „RWS Investment Group” pokonali na własnym stadionie GKS Kolbudy aż 4:0.

Spotkanie z walczącymi o utrzymanie Kolbudami od początku układało się pod dyktando Wikedu, który szybko wyszedł na prowadzenie za sprawa bramki zdobytej przez Borskiego, już w 10 minucie. Po tym golu na chwile do głosu doszli goście, ale to gospodarze ponownie w 30 minucie za sprawą Opłatkowskiego  zdobyli drugą bramkę.

Po zmianie stron dalej lepiej radzili sobie zawodnicy z Luzina, którzy jeszcze dwa razy znaleźli sposób na pokonanie bramkarza GKS. Najpierw podanie Opłatkowskiego w 60 minucie na gola zamienił Mateusz Dąbrowski. Wynik spotkania w 84 minucie ustalił Pawel Czoska .

W dzisiejszym meczu po raz pierwszy od pierwszej minuty wszedł na plac gry junior Dawid Siebiert, który zagrał dobre zawody. Kolejne minuty na boisku zanotował również inny wychowanek GOSRiT Luzino,   Paweł Selonke, który wszedł w 64 minucie za innego juniora Marcina Kedziorę. Warty odnotowania jest też powrót po kontuzji Łukasza Murakowskiego, który zagrał dzisiaj 20 minut.

Kolejny mecz Wikęd zagra w niedziele 14 kwietnia z rezerwami lidera Ekstraklasy, Lechią Gdańsk.