Wikęd wygrał z Gromem po nerwowej końcówce

Wikęd Luzino pokonał KS Grom Nowy Staw 3️⃣:2️⃣ w meczu 9. kolejki IV ligi RWS Investment Group.
Spotkanie można podzielić na kilka faz. Początek należał zdecydowanie do gospodarzy, którzy już w pierwszych minutach stworzyli dogodne okazje do zdobycia prowadzenia. Potem inicjatywę przejęli goście, ale nie potrafili realnie zagrozić bramkarzowi Wikędu. Końcowa część pierwszej połowy to walka w środku pola i brak szans bramkowych dla obu stron.
Drugą połowę z kolei lepiej zaczęli zawodnicy Gromu i byli bliscy objęcia prowadzenia. Wikęd jednak szybko zareagował i w kilka minut zdobył dwa gole za sprawą Marcina Maszoty i Szymona Skurata.
Goście ruszyli do odrabiania strat i wyrównali stan meczu. Ostatnie 10 minut to wymiana groźnych ataków z obu stron. Efektywniej zrobili to gospodarze i po rzucie karnym Mateusza Dąbrowskiego wyrwali zwycięstwo w doliczonym czasie gry (wideo poniżej ⤵️).
Skład:
Pawłowski – Wilczyński, Kostuch 🅰️, Maszota ⚽ – Damps (46. Górniak), Regulski (58. Opłatkowski), Petk, Krefft (80. Murakowski 🟨), Borski – Dąbrowski ⚽🟨, Skurat ⚽🟨 (58. Siemaszko)
Kolejny mecz za tydzień, 24 września, o godzinie 11:00, a rywalem będzie Jaguar Gdańsk