Wikęd wysoko przegrywa w Gniewinie

Na Arenie Mistrzów w Gniewinie swój kolejny sparing rozegrała z miejscowym Stolemem drużyna KTS-K Wikęd Luzino. W wyjściowym składzie znaleźli się: testowany (M) – testowany (M), Kowalski, Lisowski, Maciej Kożyczkowski – Regulski – Michałek (M), Wicon, Mienik, Zadrowski – Czoska. Z ławki weszli w trakcie gry jako zmiennicy: Michał Kożyczkowski Siebert (M), Droździel (M), Selonke (M), testowany (M).

Do przerwy gospodarze prowadzili 3:1, trafienie dla Wikędu zaliczył Dariusz Mienik, ale okazji do zdobycia bramki było więcej. Niestety zabrakło zimnej krwi i skuteczności. W drugiej połowie zespół Stolemu nie pozostawił już cienia wątpliwości, kto na ten moment jest lepiej przygotowany do zbliżających się rozgrywek (inauguracja sezonu już 2 sierpnia). Błędy indywidualne, błędy w ustawieniu i w wyprowadzeniu piłki graczy Wikędu spowodowały, że mecz zakończył się wynikiem 7:1 dla gospodarzy.