Wikęd zagrał w sparingu z Bałtykiem Gdynia

Na miesiąc przed rozpoczęciem IV-ligowego sezonu, przeciwnikiem KTS-K Wikęd w meczu kontrolnym był zespół SKS Bałtyk Gdynia. Gospodarze rozpoczęli mecz w składzie: zaw. testowany (M) – Siebert (M), Kowalski, Lisowski, Michał Kożyczkowski – Regulski, Wicon – Wiczkowski (M), Zadrowski, zaw. testowany (M) – Czoska. W ulewnym deszczu, który towarzyszył zawodnikom w pierwszej połowie, padły dwa gole – oba dla drużyny gości, która od początku miała przewagę, grając szybciej i bardziej zdecydowanie. Po przerwie na boisku pojawili się zmiennicy: Borski, Mienik, Selonke (M), Maciej Kożyczkowski, Droździel (M) i Michałek (M).

Ten ostatni popisał się w 80 minucie indywidualną akcją i zdobył honorowe trafienie dla Wikędu, a cały mecz zakończył się wygraną Bałtyku 5:1.

Kolejnym rywalem luzińskiego zespołu będzie LKS Pogoń Lębork. Mecz w najbliższą sobotę, o godz. 11.00 na stadionie w Luzinie.