Za nami IV Wojewódzka SENIORADY LZS w Skarszewach

Poza wspaniałymi wspomnieniami reprezentacja naszej gminy przywiozła do domu całkiem spory bagaż pucharów i medali. Uczestnicy IV Seniorady brali udział w sześciu konkurencjach podzielone na trzy kategorie wiekowe 55+, 65+ oraz 75+.  W każdej z w/w konkurencji reprezentanci dzielnie walczyli o zwycięstwo, a sama  rywalizacja okazała się być wspaniałą zabawą.

Pierwsze miejsce w biegu na 50 metrów z przeszkodami kobiet w swojej kategorii wiekowej zajęły Maria Białczak oraz Urszula Grzenkowicz.  W marszu Nordic Walking naszą gminę w jednej kategorii wiekowej reprezentowały trzy zawodniczki. Dwie z trzech stanęły na podium. Zwyciężczynią w/w konkurencji  okazała się Maria Białczak, a trzecie miejsce przypadło Ewie Hewelt.

W tenisie stołowym trzecie miejsce wywalczyła Krystyna Dudziak, która zdobyła również brązowy medal w biegu na 50 metrów.

W rzucie lotką do celu drugie miejsce wywalczyła  Stefania Miller, a trzecie Barbara Ziemann.

W rzucie ringiem trzecie miejsce przypadło Helenie Dzwonkowskiej.

Pani sołtys Łucka Tokarska wywalczyła trzecie miejsce w  slalomie z piłką na czas.

Gratulacje dla Zwycięzców!!! Brawo dla Reprezentacji!!!