Za nami ostatnia wiosenna kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej

W niedzielę 23 czerwca br. rozegrana została ostatnia wiosenna kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej. Do zakończenia rundy pozostały jeszcze trzy spotkania, tak więc mistrza wiosny poznamy dopiero za tydzień ( liga gra systemem wiosna – jesień).

Do najciekawszego spotkania doszło na boisku w Kochanowie, gdzie spotkały się dwie drużyny, które dotychczas zgromadziły po 15 punktów. Gospodarze  prowadzeni przez Wiesława Konkola podejmowali KS Suchocki Zelewo. Mecz ten zakończył się remisem 1:1, choć spotkanie to sędzia główny  musiał zakończyć przed czasem z powodu przepychanek wśród kibiców. Mimo niedokończonego meczu wynik spotkania został uznany.

Nie mniej ciekawie było w pozostałych meczach. Na głównej płycie Stadionu GOSRiT Luzino rozegrany został derbowy mecz LZS Trak Barłomino – Sołecka Luzina. W meczu tym padł taki sam wynik jak w Kochanowie, choć to Barłomino, obchodzące właśnie 10-lecie swojego istnienia, w końcówce meczu bliższe było zwycięstwa. Ozdobą meczu był bramka dla Luzina, zdobyta przez Nikodema Małaszyckiego strzałem z ponad 25 metrów.

Wyrównany mecz mogliśmy zobaczyć w Milwinie, gdzie gospodarze, nie bez kłopotów , pokonali Robakowo 1:0. Grad bramek mogliśmy zobaczyć w Wyszecinie, gdzie miejscowe Cyklopy pokonały Kębłowo 7:3.

VII  kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej 2019

Solecka Luzino – LZS Trak Barłomino 1:1

Sołecka Milwino –  Sołecka Robakowo  1:0

Cyklopy Wyszecino – Sołecka Kębłowo 7:3

Sołecka Kochanowo – KS Suchocki Zelewo 1:1