Za nami pierwsze mecze Luzińskiej Ligi Halowej

Sołecka Kochanowo liderem Luzińskiej Ligi Halowej.

W sobotę 16.11.2019r. ruszyła inauguracja pierwszych spotkań Luzińskiej Ligi Halowej organizowanej przez Oskara Marszał i Oskara Dampc.

W pierwszym spotkaniu Black Dragons podejmował Tetrahydrokanabinol. Po bardzo wyrównanym meczu ekipa Pikusia musiała pogodzić się z wyższością składu Tetry z wynikiem 4-5. Bramki dla Black Dragons strzelali: Dawid Pikulski 3, Krzysztof Lubiewski 1, dla Tetrahydrokanabinol: po 2 Jakub Kwidziński i Mateusz Kurzyk i po jednej Wojciech Kreft.W 28 minucie czerwoną kartką został ukarany bramkarz drużyny ”Dragons” poprzez zagranie piłki ręką przed polem karnym-przerwanie realnej szansy na zdobycie gola, natomiast żółtą w drużynie ”Tetry” w 39 minucie Mateusz Kurzyk.

W kolejnym spotkaniu Charbel Team podejmowało Dąbrówkę Linia. Z pustą ławką rezerwowych drużyna Charbelu dowiozła zwycięski wynik do końca i wygrała spotkanie 4-3.Dla Charbel Team strzelali: Jakub Domski 2, i po jednej Oskar Dampc i Adam Pipka, dla Dąbrówki Lini :Adrian Klawikowski 1, Bartek Pallach 2. Żółtą kartką w 37 minucie został ukarany zawodnik Lini Adrian Klawikowski.

W trzecim spotkaniu zobaczyliśmy Stal Complex Łebno z Gramy Lagę. Na boisku rozegrany został ciekawy mecz, gdzie obie drużyny pokazały wysoki poziom. Młoda drużyna uległa doświadczeniu drużyny z Łebna i musiała pogodzić się z przegraną 4-2. Bramki dla Łebna strzelali; Mariusz Bizewski 2 i po jednej Patryk Miotk oraz Karol Kass. W 4 minucie żółtą kartką został ukarany Dominik Ritz- Gramy Lagę, natomiast w 38 ’ Dominik Miotk- Stal Complex Łebno.

W ostatnim spotkaniu (4 mecz,1 kolejki) pomiędzy Sołecka Kochanowo a 4 Pory Roku posypało się bramkami. Drużyna z sołeckich boisk wygrała to spotkanie 12-3. Bramki dla Kochanowa strzelali; Dawid Mienik 4, po 3 Dariusz Mienik i Kamil Okoń oraz 2 Cezary Gruba.

Pozostałe 2 mecze 1 kolejki zostaną rozegrany w innym terminie (tymczasowo nieznany).