Zakończyliśmy wiosenną edycję Turniejów Kaszebe Cup dla Dzikich Drużyn

W sobotę 25.06 podczas pikniku w Kębłowie na nowym boisku odbył się finał cyklu turniejów Kaszebe Cup.

Do finałowego turnieju zgłosiło się 7 zespołów podzielonych na dwie grupy. Po rozgrywkach grupowych rozegraliśmy półfinały w pierwszym Team Mamut po rzutach karnych pokonał Milwino 2-1( w meczu 0-0) a w drugim FC Ulani pokonali Berlinki Barlomino 2-0. W meczu o 3 miejsce Milwino pokonało po rzutach karnych Berlinki 7-6( w meczu 0-0) a w wielkim finale Team Mamut pokonał FC Ulani 2-1.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się na scenie, podczas Ogniska Rodzinnego, który odbywał się w miniony weekend przy nowym boisku w Kębłowie. Każdy zespół z rąk dyrektora GOSRiT p. Piotra Klecha i p. Henryki  Krzywonos-Strycharska- Posła na Sejm RP, otrzymał puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

Było to zakończenie drugiej edycji turniejów Kaszebe Cup w tej edycji zagrali zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi a organizatorem turnieju był Adam Olejniczak z GOSRiT Luzino.

Serdecznie już dzisiaj, zapraszamy na kolejną edycję turniejów Kaszebe Cup oraz na Wakacyjną Ligę Piłki Nożnej.